هاست پرسرعت
بازی

بازی FIFA 23 در صدر جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا قرار گرفت

بازی FIFA 23 در صدر جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا قرار گرفت

جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا منتشر شد و عناوین God of War Ragnarok ،FIFA 23 و Dead Space Remake به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

تبلیغات

به گفته‌ی رسانه‌ی GameIndustry، فروش جدیدترین نسخه‌ی FIFA نسبت به هفته‌ی پیشین 11 درصد افزایش داشته است. افزایش عرضه‌ی پلی استیشن 5 و باندل مخصوص God of War Ragnarok در این کشور نیز در دستیابی این بازی به رتبه‌ی دوم تأثیر بسزایی داشت. فروش این عنوان انحصاری 12 درصد افزایش پیدا کرد.

بازسازی Dead Space که در نخستین هفته‌ی انتشار خود به رتبه‌ی اول رسیده بود، 52 درصد کم‌تر فروخت و این بار به جایگاه سوم رسید. Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake که رتبه‌ی دهم را دارد، تنها بازی جدید این هفته است. پس از افزایش فروش The Last of Us Part I به دلیل آغاز پخش سریال اقتباسی شبکه‌ی اچ بی او (HBO)، فروش این بازی هم 4 درصد کاهش داشت و نام آن در رتبه‌ی چهارم درج شد. آمار فروش بازی Forspoken همچنان رو به کاهش است و با سقوط 83 درصدی این آمار در هفته‌ی دوم، بازی در رتبه‌ی بیستم این جدول قرار گرفته است.

جدول هفته‌ی منتهی به 4 فوریه 2023 (15 بهمن 1401) در ادامه قابل مشاهده است:

رتبه نام بازی
1 FIFA 23
2 God of War Ragnarok
3 Dead Space
4 Mario Kart 8: Deluxe
5 Call of Duty: Modern Warfare 2
6 Nintendo Switch Sports
7 Minecraft (سوییچ)
8 Grand Theft Auto 5
9 Pokémon Violet
10 Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake
red-eyed Banished KnightEzio Auditore da FirenzeRoyalknightKratosPashmak..darhalkhabzaman80KRATOSEFAN1امیرmrهادی صفاییParham_Shروح بخش gsxr????Visible bearded manTobiasTin Tinننه آشوبA,,shAbolfazlsiavashmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا