بازی

بازی Gotham Knights نسخه‌ی متفاوتی از Harley Quinn را نشان خواهد داد

بازی Gotham Knights نسخه‌ی متفاوتی از Harley Quinn را نشان خواهد داد

توسعه‌دهندگان بازی Gotham Knights به تازگی تصمیم گرفته‌اند تا به توضیح تفاوت‌های این نسخه از شخصیت Harley Quinn نسبت به سایر اقتباس‌ها بپردازند.

استودیوی WB Games Montreal جزئیاتی را در مورد یکی از آنتاگونیست‌های اصلی بازی مورد انتظارش یعنی Gotham Knights فاش کرده است. در مصاحبه‌ای با IGN، کارگردان خلاق این بازی یعنی پاتریک ردینگ (Patrick Redding) گفته که شخصیت Harley Quinn در Gotham Knights با انتظارات شما تفاوت خواهد داشت. ردینگ گفت:

او قرار نیست دیگر یک شخصیت صرفا دیوانه و خل وضع باشد. این شخصیت حالا به جایی رسیده که می‌داند چه کسی است و حس خوبی نسبت به هویت خود دارد. به همین سبب او قرار است شخصیت شرور بسیار قدرتمندتر و پخته‌تری باشد.

در حالی که Harley Quinn سبک، صدا و ظاهر معروف خود را حفظ کرده، قرار است شاهد تغییرات زیادی در جنبه‌های عمیق‌تر شخصیتش مثل داستان پس‌زمینه و انگیزه‌ها باشیم. به گفته‌ی ردینگ به هنگام شروع Gotham Knights با شخصیتی طرف هستیم که پیرتر و خردمندانه‌تر است:

تبلیغات

ما این تصمیم را گرفتیم که نسخه‌ای پیرتر از شخصیت Harley Quinn معروف را به نمایش بگذاریم. این تصمیم بر روی بسیاری از تصمیمات دیگر ما در طراحی این شخصیت تاثیر گذاشت.

پیرتر بودن Harley Quinn قرار نیست تاثیری در ظاهر او داشته باشد و در عوض قرار است با شخصیت با تجربه‌تری مواجه شویم. جی اوانز (Jay Evans)، کارگردان هنری بازی، گفته که این شخصیت در Gotham Knights اعتماد به نفسی را دارد که پیش از این شاهدش نبوده‌ایم.

بازی Gotham Knights در تاریخ 21 اکتبر 2022 (29 مهر 1401) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

Emad-Martian(Senua(lone wolfMohsenj74kethmegmeysambامیرEzio Auditore da Firenze

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا