بازی

بازی Gran Turismo 7 به زودی 3 اتومبیل جدید دریافت خواهد کرد

بازی Gran Turismo 7 به زودی 3 اتومبیل جدید دریافت خواهد کرد

رئیس پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital) و تهیه‌کننده Gran Turismo 7، کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، خبر از اضافه شدن سه اتومبیل دیگر به بازی را داد.

بازی Gran Turismo 7، از همان ابتدای انتشار خود، با نقدهای عالی و فروش قدرتمندی که داشت، به سرعت به موفقیت دست یافت، اما اقدمات بحث برانگیز مربوط به ارزش پولی (Monetization) درون بازی، به کاهش استقبال از این عنوان منجر شد. با این وجود، پولیفونی دیجیتال، توسعه‌دهنده بازی، به دنبال گسترش و افزودن محتویات جدید به بازی در ماه‌ها و سال‌های پیش‌رو می‌باشد که به زودی قسمتی از این محتویات را اضافه خواهد کرد.

رئیس این شرکت و تهیه‌کننده بازی Gran Turismo 7، به تازگی در توییتر، از اضافه شدن محتویات جدید برای عنوان مذکور خبر داد. آقای یامائوچی از زمان انتشار بازی Gran Turismo Sport، برای اشاره به آپدیت‌های آینده بازی‌های خود، دست به انتشار طرح‌هایی با زمینه تیره‌ (Silhouettes) می‌زند؛ و حالا باری دیگر با انتشار این طرح‌ها، نوید اضافه شدن 3 اتومبیل جدید به بازی Gran Turismo 7 را می‌دهد.

کمتر از یک ماه پیش، با انتشار آپدیتی، 3 اتومبیل و موارد دیگر به بازی اضافه شد، گویا این آپدیت هم در همان مقیاس خواهد بود. طبق توییت یامائوچی، زمان زیادی تا انتشار آپدیت باقی نمانده است، پس به زودی از محتویات کامل این آپدیت باخبر خواهیم شد.

در حال حاضر این عنوان برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس می‌باشد.

Kaktoos spiderفیل خالی بند شاگرد عمو جیمDARKSIRENKurosگیمری عادی@alistarRaminAloy versusmeysambInvisible bearded userافسر جنگ نرم سونی𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦Saman_hkTlou part 2 game of the centuryJonah hex (🗿گرالت سیبیلو🗿)A personمارکو تاجر ایتالیایی (دلال شامپو سیر پرژک)A,sho0ashil0odeathwingsmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا