بازی

بازی Lollipop Chainsaw Remake برای عرضه در سال 2023 معرفی شد

بازی Lollipop Chainsaw Remake برای عرضه در سال 2023 معرفی شد

پس از اطلاعات لو رفته در ماه گذشته، ما تایید می‌کنیم که بازی Lollipop Chainsaw در سال 2023 بازسازی کاملی را دریافت خواهد کرد.

این بازسازی توسط دراگامی گیمز (Dragami Games) که توسط سازنده اصلی بازی، یوشیمی یاسودا (‌Yoshimi Yasuda) رهبری می‌شود، معرفی شد. این بازی سال آینده در سراسر جهان عرضه می‌شود، اگرچه هنوز عنوان یا پلتفرم‌های رسمی آن اعلام نشده است. این عنوان توسط بخشی از سازندگان اصلی، از جمله یاسودا به عنوان تهیه‌کننده و کارکنان جدید دراگامی گیمز ساخته خواهد شد. هدف اصلی بازی، بازسازی نسخه اصلی است، اما یاسودا توضیح داد که این ریمیک دارای چند تفاوت کلیدی است.

با توجه به قدرت سخت‌افزار نسل جدید، بازی جدید رویکرد واقعی‌تری نسبت به گرافیک خواهد داشت. یک خبر ناراحت‌کننده برای طرفداران نسخه اصلی وجود دارد؛ به دلیل مسائل مربوط به مجوز موسیقی، نسخه بازی‌سازی شده برخلاف بازی قدیمی که 16 قطعه داشت، دارای موسیقی‌های جایگزین خواهد بود. یاسودا در ماه گذشته اشاراتی به بازگشت این بازی در دهمین سالگرد آن داشت.

این بازی اکشن در سال 2012 منتشر شد. جیمز گان (James Gunn) و یاسودا برای ارائه داستان جولیت استارلینگ، یک تشویق کننده دبیرستانی که در میان شیوع زامبی‌ها گرفتار شده بود، با یکدیگر همکاری کردند. یاسودا در مورد ساخت بازی اصلی و بازگشت آن توضیح داد:

متاسفانه عوامل مختلفی باعث شد که طرفداران دیگر نتوانند به راحتی بازی Lollipop Chainsaw را بازی کنند و مدتی است که بازیکنان نمی‌توانند به بازی دسترسی پیدا کنند. ما، سازندگان اصلی Lollipop Chainsaw، بازی را برای خود بسیار ارزشمند می‌دانیم و نمی‌خواستیم آن را در بلاتکلیفی بگذاریم. به این ترتیب، ما مالکیت معنوی Lollipop را از کادوکاوا گیمز (Kadokawa Games) خریداری کردیم و تصمیم به توسعه یک نسخه بازسازی گرفتیم. ما قبلا با برادران وارنر (Warner Brothers) تماس گرفته‌ایم و در این پروژه توسط آن‌ها حمایت می‌شویم.

ABDVDM.MTDARKSIRENmeysambDr.PyroJonah hexLittle samulJin sakaisorenaMohsenj74Invisible bearded usersoosmar

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا