بازی

بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope گلد شد

بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope گلد شد

بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope که کم‌تر از یک ماه دیگر به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود رسما پروسه‌ی ساخت خود را تکمیل کرده و به اصطلاح گلد شده است.

با توجه به واکنش‌های مثبت نسبت به بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle و محبوبیت آن بازی، تعجبی ندارد که انتظارات برای دنباله‌ی آن یعنی Mario + Rabbids Sparks of Hope زیاد هستند. با توجه به انتشار بازی در تاریخ بیستم اکتبر، کم‌تر از یک ماه دیگر قادر به تجربه‌ی این بازی خواهید بود. حال خبر آمده که روند توسعه‌ی این بازی به مرحله‌ی مهمی رسیده است.

یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی در توئیتر اعلام کرد که بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope گلد شده است. این یعنی توسعه‌ی بازی اصلی تکمیل شده و حالا این بازی برای ساخت دیسک‌های آن ارسال می‌شود. از این به بعد استودیوهای یوبی‌سافت پاریس و یوبی‌سافت میلان بر روی رفع باگ‌ها و مشکلات فنی آن کار خواهند کرد و این تغییرات را در قالب یک آپدیت روز اول به بازی اعمال خواهند کرد.

تبلیغات

یوبی‌سافت هم‌چنین اعلام کرده که فردا قادر خواهید بود تا نظر برخی از منتقدان در مورد بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope را بشنوید. چرا که این بازی برای پیش‌نمایش در اختیار تعدادی از رسانه‌ها قرار گرفته است.

بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope در تاریخ 20 اکتبر سال 2022 (پنج شنبه، ۲۸ مهر ۱۴۰۱) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. یوبی‌سافت هم‌چنین مشغول کار بر روی محتوای پس از عرضه هم برای بازی است. سه بسته الحاقی برای این بازی عرضه خواهند شد که یکی از آن‌ها شخصیت Rayman را به بازی اضافه خواهد کرد.

بهزاد سالمیDr.Pyromahdi12345vahid gamerامیر حسینo0ashil0omeysambامیر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا