هاست پرسرعت
بازی

بازی Resident Evil 4 Remake پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد داشت

بازی Resident Evil 4 Remake پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد داشت

معرفی بازی Resident Evil 4 Remake، برای طرفداران این فرنچایز لذت بخش بوده است و حالا خبرهای جدیدی از این عنوان به گوش می‌رسد.

این بازی که به طور عمومی، به عنوان بهترین نسخه سری Resident Evil در نظر گرفته می‌شود، حالا از یک Remake نسل نهمی بهره‌مند است. اطلاعات جدید سایت درجه‌بندی سنی ESRB، نشان می‌دهد که نسخه بازسازی شده این بازی شامل خریدهای درون برنامه‌ای و به احتمال زیاد، یک حالت چندنفره خواهد بود. معمولا وقتی یک بازی دارای پرداخت درون برنامه‌ای است، این معنا را می‌دهد که به احتمال زیاد دارای یک بخش چندنفره مجزا خواهد بود.

بهترین مثال ممکن، بازی Resident Evil 3 Remake است که دارای سیستم مشابه و حالت چندنفره‌ا‌ی به نام Resident Evil Resistance بود. به احتمال زیاد، کپکام (Capcom) با Resident Evil 4 Remake نیز در همین مسیر حرکت می‌کند. ما همچنین شاهد عرضه بازی‌های چندنفره و باکیفیت زیادی از سوی کپکام در سال‌های اخیر بوده‌ایم. بخش عجیب و سوال‌برانگیز، این است که گویا خریدهای درون برنامه‌ای فقط روی پلی استیشن 4، ایکس باکس و پلی استیشن 5 وجود دارد و در درجه‌بندی رایانه‌های شخصی دیده نمی‌شوند.

تبلیغات

به سختی می‌توان گفت که کپکام چه برنامه‌ای دارد، زیرا تا کنون هیچ چیز رسمی نیست. هیچ تایید یا تکذیبی وجود ندارد، بنابراین باید منتظر بمانیم تا یک خبر رسمی منتشر شود. بازی Resident Evil 4 بدون شک محبوب‌ترین بازی در این فرنچایز است، بنابراین طرفداران واقعا هایپ هستند. بازسازی‌های Resident Evil 2 و Resident Evil 3 برای کپکام موفقیت بزرگی بودند و اگر توسعه دهندگان بتوانند این فرمول را تکرار کنند، بازسازی نسخه چهارم نیز از موفقیت تجاری خوبی بهره‌مند خواهد شد.

بازی Resident Evil 4 Remake یکی از بزرگترین عرضه‌های سال آینده خواهد بود و ما امیدواریم که کپکام جزئیات بیشتری در تبلیغات پیرامون آن ارائه دهد. این بازی در تاریخ 4 فروردین 1402 (24 مارس 2023) عرضه می‌شود. در حال حاضر می‌توان این یازی را روی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری اکس و اس و رایانه‌های شخصی پیش‌خرید کرد. آیا فکر می‌کنید Resident Evil 4 Remake دارای حالت چند‌نفره باشد؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

The Beast Mastermitia KaramazovDARKSIRENهادی صفاییTlou part 2 game of the centuryGAMER 1995zaman80A Slasharef44monika.sheydaLone wolfKratoslevineگیمر غمگینامیر#ONLY_PS5MgoodsTemorO2...Eternal...more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا