هاست پرسرعت
بازی

بازی Roblox سرانجام به PS4 و PS5 می‌آید

بازی Roblox سرانجام به PS4 و PS5 می‌آید

سازندگان Roblox در کنفرانس توسعه‌دهندگان روبلاکس (Roblox Developer 2023)، اعلام کردند که این بازی و شبکه اجتماعی محبوب آن، در ماه اکتبر برای PS4 و PS5 عرضه می‌شوند.

تبلیغات

بازی Roblox، صورت رایگان روی چندین پلتفرم از جمله PC، Mac، iOS، Android و Xbox منتشر شده است، اما عدم پشتیبانی از کنسول‌های سونی مانند یک حفره قابل توجه، احساس می‌شود. سرنخ‌هایی وجود داشت که نشان می‌داد نسخه پلی استیشن در دست ساخت است؛ فهرست شغلی این کمپانی در سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که Roblox در حال استخدام یک مهندس برای ساخت نسخه‌ی پلی استیشن است. همچنین مدیر عامل شرکت، دیوید بازوکی (David Baszucki)، در گزارش درآمد ماه آگوست اشاره کرد که این شرکت به‌دنبال انتشار بازی روی کنسول‌های PlayStation و Nintendo Switch است.

توسعه‌دهندگان Roblox قول دادند که بازیکنان کنسول‌های سونی بتوانند به تمام تجربیات Roblox دسترسی داشته باشند؛ بنابراین، به نظر می‌رسد که بعد از انتشار نسخه‌های PS5 و PS4، می‌توانید مستقیما به حساب‌ کاربری خود وارد شوید و پیشروی خود روی پلتفرم‌های دیگر را ادامه دهید.

این شرکت همچنین اعلام کرد که برنامه Meta Quest Roblox در اواخر ماه سپتامبر به طور گسترده در دسترس خواهد بود. Roblox نسخه بتای متن‌باز مخصوص دستگا‌ه‌های Quest را در ماه ژوئیه منتشر کرد که در پنج روز اول پس از عرضه، بیش از یک میلیون نصب داشت. سازندگان همچنین قول بهبود تجربه‌ی کاربری و آپدیت‌های منظم دیگر را برای Xbox به طرفداران دادند.

محمدMincraftS Ghost of SpartaGBTrash boatWalleR (سهام دار جدید بتزدا)KratosSaman_hkMohsen bakhtiari3domeysambVisible gamer manLove GameNooblul-bookنامرئیGGهادی صفائیODEHaj_Hosseinmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا