بازی

بازی Warhammer 40,000: Darktide به صورت 4K و نرخ فریم 60 روی Xbox Series X اجرا خواهد شد

بازی Warhammer 40,000: Darktide به صورت 4K و نرخ فریم 60 روی Xbox Series X اجرا خواهد شد

همچنین استودیوی توسعه‌دهندۀ Warhammer 40,000: Darktide، فت‌شارک (Fatshark)، تأیید کرد که این عنوان روی ایکس باکس سری اس، در حالت 1440p یا 1080p با نرخ فریم 60 اجرا خواهد شد.

استودیوی فت‌شارک، با سری Warhammer Vermintide خود، توانست به مخاطبان بسیاری دست پیدا کند و با این اوصاف، همۀ ما مطمعن هستیم که این توسعه‌دهنده، به راحتی قادر است یک تجربۀ اکشن اول شخص ناب در جهان Warhammer را به مخاطبان خود ارائه دهد. امسال، با انتشار Warhammer 40,000: Darktide، باز هم قرار است این تجربۀ ناب شامل حال ما شود و حالا قبل از عرضۀ این بازی، اخبار بیشتری از جزئیات آن در حال انتشار است.

به عنوان مثال، اخیراً در مصاحبه‌ای با SegmentNext، مدیر بخش طراحی فت‌شارک، Victor Magnuson، اطلاعاتی دربارۀ کیفیت اجرای بازی روی کنسول‌ها منتشر کرد. همان طور که از قابلیت‌های ایکس باکس سری ایکس انتظار می‌رفت، این کنسول قادر است بازی Warhammer 40,000: Darktide را در حالت 4K با نرخ فریم ۶۰ اجرا کند. در ایکس باکس سری اس، بازی با همین نرخ فریم اما در حالت 1080p یا 1440p اجرا خواهد شد. هنوز وجود حالت‌های گرافیکی دیگر برای بازی تأیید نشده است.

بازی Warhammer 40,000: Darktide در ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ (۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲)، برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

PlayStation Studios PS5Sony corporationکاکاسنگیPlayground Gamesامیر حسینmeysambعمو فیل کبیرفیل خالی بند شاگرد عمو جیمعلیanti niggerAshen undead the bearerInvisible bearded userThe Outsider

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا