هاست پرسرعت
بازی

باکس آفیس | سبقت Gran Turismo از باربی

باکس آفیس | سبقت Gran Turismo از باربی

فیلم Gran Turismo در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست با گذر از باربی در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

تبلیغات

فیلم گرن توریسمو (Gran Turismo) جدیدترین اقتباس ساخته شده بر اساس بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که سرانجام پس از مدت‌ها انتظار اکران شده است. این فیلم سینمایی بر اساس مجموعه بازی‌های مسابقه‌ای به همین نام ساخته شده و سکان کارگردانی آن را نیل بلومکمپ در دست داشته است.

فیلم «گرن توریسمو» در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا به فروش ۱۷٫۳ میلیون دلاری دست پیدا کرد و توانست با عبور از فیلم باربی (Barbie) در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد و شروع نسبتا خوبی را برای این اثر سونی رقم بزند. این اثر سینمایی در گیشه‌های بین‌المللی نیز توانست رقم ۳۶٫۵ میلیون دلار را از آن خودش کند و با احتساب فروش داخل آمریکا، در اولین هفته فروش جهانی ۵۳٫۸ میلیون دلار را به دست بیاورد.

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم «باربی» قرار دارد. این فیلم کمپانی برادران وارنر که ششمین هفته اکرانش روی پرده سینماها را پشت سر می‎‌گذراند، این هفته به فروش ۱۷٫۱ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد تا فروش کلی‌اش در داخل آمریکا پس از این شش هفته به رقم ۵۹۵ میلیون دلار نزدیک شود.

فیلم «باربی» تاکنون در گیشه‌های بین‌المللی به فروش ۷۴۵٫۵ میلیون دلاری دست پیدا کرده و با احتساب فروش کلی داخل آمریکا می‌توان گفت که این ساخته گرتا گرویگ پس از شش هفته اکران روی پرده سینماها فروش جهانی یک میلیارد و ۳۴۰ میلیون دلاری را تجربه کرده است.

فیلم Blue Beetle
فیلم Blue Beetle

فیلم بلو بیتل (Blue Beetle) جدیدترین اثر سینمایی ساخته شده از دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که هفته گذشته و در اولین هفته اکرانش در گیشه توانست صدرنشین باکس آفیس باشد اما این هفته به فروش ۱۲٫۷ میلیون دلاری دست پیدا کرد و در جایگاه سوم قرار گرفت.

فیلم «بلو بیتل» با کسب این فروش توانست فروش کلی‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۴۶٫۳ میلیون دلار برساند. در خارج از آمریکا، فیلم «بلو بیتل» پس از دو هفته اکران به رقم ۳۵٫۵ میلیون دلار دست پیدا کرده است. با احتساب فروش داخلی و خارجی، فروش جهانی ۸۱٫۸ میلیون دلار را می‌توان برای این اثر معرفی کرد.

فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer)
فیلم Oppenheimer

فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer) جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته را به خودش اختصاص داده است. این فیلم در ششمین هفته حضورش روی پرده سینماها به فروش ۹ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد تا فروش کلی‌اش پس از این مدت به رقم ۳۰۰ میلیون دلار برسد.

جدیدترین ساخته کریستوفر نولان در خارج از آمریکا نیز توانسته به فروش ۴۷۷ میلیون دلاری در طی این ۶ هفته برسد و با احتساب فروش داخلی و خارجی، می‌توان گفت که فیلم «اوپنهایمر» تا به امروز فروش جهانی ۷۷۷٫۱ میلیون دلاری را به دست آورده است.

یکی از فیلم‌های تازه اکران شده این هفته، فیلم کیفر (Retribution) با بازی لیام نیسون در نقش اصلی است که در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا توانست فروش ۳٫۳ میلیون دلاری را به دست بیاورد و در جایگاه هشتم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. در ادامه جدول کامل باکس آفیس را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Gran Turismo ۱۷٫۳
۲ Barbie ۱۷٫۱
۳ Blue Beetle ۱۲٫۷
۴ Oppenheimer ۹
۵ Teenage Mutanta Ninja Turtles ۶٫۱
۶ The Meg 2: The Trench ۵٫۱
۷ Strays ۴٫۶
۸ Retribution ۳٫۳
۹ Talk to Me ۳٫۱
۱۰ The Hill ۲٫۵
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

منبع: ددلاین

SirAmirLove GameBehzaadmeysambJoel MorganA,,shپیر فرسوده3dov-alkalineleon S kennedyکاکاسنگیهیولادکتر استرنجThe Red Devilռɨʍǟ ֆɦǟʍֆ

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا