بازی

باکس آفیس | فیلم Don’t Worry Darling صدرنشین شد

باکس آفیس | فیلم Don’t Worry Darling صدرنشین شد

فیلم Don’t Worry Darling با بازی هری استایلز و فلورنس پیو در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت.

فیلم نگران نباش عزیزم (Don’t Worry Darling) محصول کمپانی نیو لاین در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها در داخل آمریکا توانست به فروش ۱۹/۲ میلیون دلاری دست پیدا کند و در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

این فیلم به کارگردانی اولیویا وایلد (Olivia Wilde) است و کریس پاین (Chris Pine)، هری استایلز (Harry Styles) و فلورنس پیو (Florence Pugh) در آن نقش‌آفرینی می‌کنند. این فیلم در فروش بین‌المللی خود به مبلغ ۱۰/۸ میلیون دلار دست یافت تا فروش جهانی فیلم در اولین هفته از مرز ۳۰ میلیون دلار عبور کند که با توجه به بودجه ۳۵ میلیون دلاری فیلم، مبلغ قابل قبولی محسوب می‌شود.

فیلم زن پادشاه (The Woman King) که هفته گذشته در صدر جدول باکس آفیس ایستاده بود، این هفته با یک پله سقوط و کسب فروش ۱۱ میلیون دلاری در داخل آمریکا در جایگاه دوم قرار گرفت. این فیلم تاکنون به فروش ۳۶ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست یافته و در فروش بین‎‌المللی نیز تنها ۱/۱ میلیون دلار بدست آورده تا فروش جهانی فیلم از مرز ۳۷ میلیون دلار عبور کند.

تبلیغات
فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water)

زمان زیادی تا اکران فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) باقی نمانده و از همین رو، استودیو قرن بیستم تصمیم گرفته تا فیلم آواتار (Avatar) محصول سال ۲۰۰۹ میلادی را بار دیگر روی پرده سینماها اکران کند. این فیلم توانست در اکران دوباره خود در داخل آمریکا به فروش ۱۰ میلیون دلاری دست پیدا کند و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. فیلم «آواتار» در فروش بین‌المللی خود نیز ۲۰ میلیون دلار کسب کرد تا فروش جهانی‌اش تنها در یک هفته به ۳۰ میلیون دلار برسد.

فیلم بربر (Barbarian) در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته قرار دارد. این فیلم با کسب فروش ۴/۸ میلیون دلاری در این هفته، فروش داخلی خود را پس از سه هفته به مرز ۲۹ میلیون دلار رساند. این فیلم تاکنون ۱/۵ میلیون دلار نیز در خارج از آمریکا کسب کرده است.

در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس نیز فیلم ترسناک پرل (Pearl) قرار گرفته است. این فیلم این هفته به فروش ۲ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرد و پس از دو هفته اکران به فروش ۶ میلیون دلاری دست پیدا کرده است. در ادامه نیز جدول کامل باکس آفیس این هفته را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Don’t Worry Darling ۱۹/۲
۲ The Woman King ۱۱
۳ Avatar ۱۰
۴ Barbarian ۴/۸
۵ Pearl ۲
۶ See How They Run ۱/۹
۷ Bullet Train ۱/۸
۸ DC League of Super-Pets ۱/۷
۹ Top Gun: Maverick ۱/۶
۱۰ Minions: Rise of Gru ۱
فروش فیلم‌ها تنها مربوط به داخل آمریکا است.

منبع: ددلاین

Rezag1Alimeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا