بازی

با آمار و ارقام جدید فروش سری Monster Hunter همراه ما باشید

با آمار و ارقام جدید فروش سری Monster Hunter همراه ما باشید

شرکت کپکام (Capcom) اعلام کرده است که بسته الحاقی Sunbreak برای Monster Hunter Rise، تاکنون 2 میلیون واحد در سراسر جهان فروخته است.

بسته الحاقی Sunbreak در 30 ژوئن منتشر شد و در کمتر از یک هفته، از مرز 2 میلیون فروش عبور کرد. همزمان با این موفقیت، کپکام همچنین اعلام کرده است که بازی پایه Monster Hunter Rise اکنون 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شده است. با فرض دقیق بودن ارقام، این بدان معناست که تقریبا 20 درصد از بازیکنان Monster Hunter Rise، بسته الحاقی Sunbreak را در هفته اول انتشار خریداری کرده‌اند.

کپکام خاطرنشان می کند که سری Monster Hunter اکنون در مجموع 84 میلیون نسخه فروخته است و Monster Hunter World به راحتی رکورد پرفروش‌ترین بازی کپکام در تمام دوران را در اختیار دارد. این بازی تا به امروز 21 میلیون واحد فروخته است. در مقایسه با دومین بازی پرفروش کپکام یعنی Resident Evil 7 که تا پایان مارس 2022، حدود 10.8 میلیون فروش داشت، این بازی با اختلاف در صدر قرار دارد.

کپکام می‌گوید که به استفاده از استراتژی دیجیتال خود در آینده ادامه خواهد داد و هدف آن‌ها، به حداکثر رساندن فروش نسخه‌ای با تبلیغات مداوم، از جمله انتشار مداوم محتوای اضافی رایگان و استراتژی‌های قیمت‌گذاری است. در روزی که Sunbreak منتشر شد، Monster Hunter Rise رکورد تمام دوران پخش استیم خود را شکست و به 194459 بازیکن همزمان رسید. از آن زمان، این رکورد مجددا پشت سر گذاشته شد و رکورد فعلی بازیکن همزمان این اثر در استیم، 231360 نفر است.

برای تجربه این بسته الحاقی، کاربران ملزم به داشتن بازی پایه Monster Hunter Rise هستند که در مارس 2021 برای سوییچ و در ژانویه 2022 برای رایانه شخصی منتشر شد.

meysambFlochamiklovافسر جنگ نرم سونییوهانLucciola BalladTotal Warfarshadx

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا