هاست پرسرعت
بازی

با تأیید شاون لوی فیلم Deadpool 3 رده سنی R خواهد داشت

با تأیید شاون لوی فیلم Deadpool 3 رده سنی R خواهد داشت

کارگردان شاون لوی تأیید کرده که فیلم Deadpool 3 با بازی هیو جکمن و رایان رینولدز با رده سنی R ساخته خواهد شد.

تبلیغات

از زمانی که ساخت فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) تأیید شده بود، مدام گفته می‌شد که این اثر سینمایی همان درون مایه و لحن فیلم‌های قبلی را خواهد داشت. حالا کارگردان این اثر سینمایی یعنی شاون لوی تأیید کرده که فیلم «ددپول ۳» رده سنی R خواهد داشت.

شاون لوی در مصاحبه تازه خودش اظهار داشته:

من قبل از اینکه رایان رینولدز را دوست داشته باشم، عاشق ددپول بودم. فیلم ددپول ۱ برای من یک فیلم کامل بود و به همین دلیل نیز من قرار نیست با دی‌ان‌ای این فرنچایز کاری داشته باشم.

کارگردان شاون لوی در ادامه درباره فیلم «ددپول ۳» گفته:

فیلم ما اثری خام، جسورانه و دارای رده سنی R خواهد بود. ما بسیار تلاش کردیم تا این اثر سینمایی را در محیط‌های دیجیتالی فیلمبرداری نکنیم. به همین دلیل است که تصاویری از فیلمبرداری ما در فضای باز در اینترنت منتشر شده است.

شاون لوی در ادامه صحبت‌های خودش به جذبه بسیار خوب میان ددپول با بازی رایان رینولدز و ولورین با بازی هیو جکمن اشاره کرده است:

همانند بقیه صنعت سینما یا حداقل بخش بزرگی از آن، ما فعلا از کار دست کشیده‌ایم. ما در میانه فیلمبرداری فیلم ددپول ۳ با حضور ولورین بودیم که به خاطر اعتصابات متوقف شدیم. هر روز فیلمبرداری بسیار لذت‌بخش بود و جذبه میان این دو نیز فوق‌العاده بوده است.

منبع: comicbook

unitedDARKSIRENShark GamerWolfCatalystLove GameSepehrmeysambKhafiv-alkalineAMIN12NoobLegend KillerKratosvafadar

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا