بازی

بتای عمومی Modern Warfare 2 از اواسط سپتامبر در دسترس خواهد بود

بتای عمومی Modern Warfare 2 از اواسط سپتامبر در دسترس خواهد بود

بر اساس گفته رالف والو (Ralph Valve) که در گذشته اطلاعاتی از Modern Warfare 2 فاش کرده است، کاربران پلی استیشن به تست بخش چندنفره دسترسی زودهنگام خواهند داشت.

اکتیویژن (Activision) اخیرا تایید کرد که همه پیش‌خرید‌های Modern Warfare 2 شامل دسترسی زودهنگام به بتای عمومی بازی خواهند بود و این بتا پنج روز زودتر در دسترس کاربران کنسول‌های پلی استیشن قرار خواهد گرفت.

در گزارشی از What If Gaming، رالف والو ادعا می‌کند کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 که بازی را پیش‌خرید کرده اند از تاریخ 24 تا 25 شهریور (15 تا 16 سپتامبر) دسترسی زودهنگام خواهند داشت. از تاریخ 26 تا 28 شهریور (17 تا 19 سپتامبر) این بتا در دسترس تمام کاربران پلی استیشن قرار می‌گیرد.

از تاریخ 31 شهریور تا 1 مهر (22 تا 23 سپتامبر)، تست بازی به صورت میان پلتفرمی برای کاربرانی که بازی را در پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC پیش‌خرید کرده اند، قابل دسترسی خواهد بود. این بتا از تاریخ 2 تا 4 مهر (24 تا 26 سپتامبر) در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

بر اساس اطلاعات پیش‌خرید که قبلا توسط آمازون ارائه شده بود، به نظر می‌رسید بتای Modern Warfare 2 در تاریخ 15 آگوست عرضه شود.

اگرچه، بر اساس آخرین اطلاعات به نظر می‌رسد که کاربران تا کمی قبل از عرضه بازی فرصت تست آن را نخواهند داشت. اکتیویژن تایید کرده است که بازی Modern Warfare 2 در تاریخ 6 آبان 1401 (28 اکتبر 2022) عرضه خواهد شد.

خلوتmeysambعلیDr.PyroEMPEROR NIMA SHAMSInvisible bearded user@alistar

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا