هاست پرسرعت
بازی

بتسدا: تاریخ عرضه بازی Starfield به زودی مشخص می‌شود

بتسدا: تاریخ عرضه بازی Starfield به زودی مشخص می‌شود

بدون شک Starfield یکی از بزرگ‌ترین بازی‌هایی است که در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود و بسیاری از مخاطبان صنعت بازی چشم به این بازی دارند. بنابراین این سؤال که بالاخره چقدر طول می‌کشد تا این بازی به‌دست گیمرها برسد، سؤالی است که مدام پرسیده می‌شود. حالا به نظر می‌رسد که به‌گفته‎ی ادمین اکانت اینستاگرام بتسدا در منطقه آمریکای جنوبی، به‌زودی از این موضوع مطلع خواهیم شد.

بتسدا گفته که زمان عرضه بازی مورد انتظار نقش آفرینی و علمی تخیلی این شرکت «خیلی زود» تایید و اعلام خواهد شد. این موضوع توسط حساب رسمی این شرکت در اینستاگرام و در پاسخ به کامنت یکی از طرفداران نوشته شده است.

اشاره اینستاگرام بتسدا به زمان عرضه Starfield

مایکروسافت برای این ماه یک رویداد اختصاصی جهت نمایش بازی‌های جدید استودیوهای ایکس باکس را در پیش دارد و قرار است چند بازی فرست پارتی در این برنامه به همراه تاریخ انتشار آن‌ها به نمایش گذاشته شود. حالا می‌دانیم که Starfield جزئی از این برنامه نخواهد بود و درواقع در رویدادی جداگانه و اختصاصی که آن هم برای آینده‌ی نزدیک در نظر گرفته شده، به نمایش این بازی خواهند پرداخت.

مایکروسافت و بتسدا امسال اعلام کردند که عرضه بازی Starfield برای نیمه نخست سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است که اوایل این ماه نیز مجدداً روی این مسئله تأکید شد. بااین‌حال گزارش‌های جدیدی مبنی بر یک تأخیر جزئی در زمان عرضه این بازی مطرح شده اما اما گفته می‌شود که Starfield همچنان به تابستان ۲۰۲۳ خواهد رسید.


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا