بازی

بخش‌هایی از فیلم Black Panther 2 دوباره فیلمبرداری می‌شوند

بخش‌هایی از فیلم Black Panther 2 دوباره فیلمبرداری می‌شوند

تنوش هورتا بازیگر فیلم Black Panther 2 در جدیدترین اظهارات خود در مورد فیلمبرداری دوباره بخش‌هایی از این فیلم صحبت کرده است.

فیلم پلنگ سیاه ۲ (Black Panther 2) تحت عنوان پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) ساخته می‌شود و در این فیلم، بازیگر تنوش هورتا (Tenoch Huerta) برای اولین بار نقش نیمور ساب‌مارینر را بازی خواهد کرد.

تنوش هورتا سابقه بازی در سریال نارکوها: مکزیک (Narcos: Mexico)، فیلم پاکسازی ابدی (The Forever Purge) و فیلم مادرس (Madres) را در کارنامه هنری خود دارد و حالا بسیار هیجان‌زده است تا نقش شخصیت نیمور را در دنیای سینمایی مارول ایفا کند.

تریلر منتشر شده برای فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۲۲ پخش شد و در آن، طراحی لباس و شخصیت نیمور به بیننده‌ها نشان داده شد. حالا پس از تماشای بازخورد بینندگان، قرار است تغییراتی روی آن داده شود.

فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» چندین دوره فیلمبرداری دوباره را پشت سر گذاشته و حالا تنوش هورتا اظهار داشته که این فرآیند همچنان برای بازیگران و عوامل سازنده ادامه دارد. او در این مصاحبه گفته:

تبلیغات

فعلا در حال فیلمبرداری دوباره بخش‌هایی از فیلم «پلنگ سیاه ۲» هستیم. این فیلمبرداری‌های دوباره برای اضافه کردن جزییات ریز یا حذف مواردی همچون یک دست انجام می‌شود. تغییر زاویه دوربین یا انجام دادن متفاوت یک صحنه، کارهایی است که در این فیلمبرداری دوباره انجام می‌شود. در حقیقت، پس از حضور در کامیک‌کان، به استودیو بازگشتیم تا این فیلمبرداری‌ها را انجام بدهیم.

نقش‌آفرینی تنوش هورتا در نقش نیمور در دنیای سینمایی مارول، مهم‌ترین و برجسته‌ترین نقش او در کارنامه هنری‌اش به شمار می‌رود و همین می‌تواند او را به بازیگری برجسته و مشهور تبدیل کند.

با اینکه فیلمبرداری دوباره یک اثر همیشه باعث نگرانی بیننده‌ها می‌شود اما از آنجا که فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» تاکنون چندین بار این فرآیند را تکرار کرده و با توجه به صحبت‌های تنوش هورتا، زیاد نباید نگران این موضوع بود. فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» برای اکران در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: movieweb

MRIPmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا