هاست پرسرعت
بازی

برنامه‌ریزی Embracer Group به منظور عرضه 234 بازی تا مارس 2026

برنامه‌ریزی Embracer Group به منظور عرضه 234 بازی تا مارس 2026

کمپانی سوئدی امبریسر گروپ (Embracer Group) قصد دارد 234 بازی را در کمتر از 4 سال برای کنسول‌ها و PC عرضه نماید که از این تعداد 25 پروژه AAA خواهند بود.

شرکت امبریسر گروپ در طی چند سال گذشته به طور گسترده رشد یافته و مجموعه‌ای از خریدها را در یک دوره‌ی زمانی ثابت انجام داده است. این امر باعث شده است که شرکت مذکور تعداد زیادی از استودیوهای بزرگ و کوچک را به زیر مجموعه‌ی خود بیاورد. با توجه به تعداد زیاد استودیوهایی که اکنون زیر نظر امبریسر گروپ فعالیت می‌کنند، جای تعجب نیست که این شرکت تعداد زیادی بازی در دست توسعه داشته باشد.

شرکت مذکور در گزارش مالی اخیر خود توضیح داد که هم‌اکنون در حال برنامه‌ریزی به منظور انتشار 234 بازی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی تا پایان مارس 2026 است. این تعداد، 25 عنوان AAA با بودجه‌ی بالا خواهند بود. با این حال، اطلاعات فعلاً بیشتری از این عناوین AAA در دسترس نیست.

تبلیغات

اولین بازی AAA آتی شرکت امبریسر گروپ، عنوان Dead Island 2 است که اخیراً انتشار آن تا اواخر ماه آوریل 2023 به تعویق افتاد. همچنین استودیوهای سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) و کریستال داینامیکس (Crystal Dynamic) به ترتیب روی توسعه‌ی بازی‌های Star Wars: Knights of the Old Republic Remake و نسخه‌ی بعدی Tomb Raider کار می‌کنند.

همچنین طبق برخی از شایعات و گزارش‌ها، گفته می‌شود استودیوی ایداس مونترال (Eidos Montreal) روی توسعه چند بازی کار می‌کند که ظاهراً یکی از این عناوین، نسخه‌ی جدید Deus Ex است. از طرف دیگر، نسخه‌ی بعدی Metro توسط استودیوی 4A Games در دست ساخت است و علاوه بر آن گفته می‌شود این استودیو روی بازی یک شوتر اول شخص جدید نیز کار می‌کند.

Chris redfieldGamer GameoverKratosTemorInvisible bearded userامیر حسینعموی دلهامیام رو خطتAtusa_xdxگیمر غمگینپسر همسایهDeleted accountPouyaEzio Auditore da FirenzePorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا