بازی

برندگان شب اول مراسم Creative Arts Emmys 2022 اعلام شدند

برندگان شب اول مراسم Creative Arts Emmys 2022 اعلام شدند

شب اول مراسم Creative Arts Emmys برگزار گردید و در طی آن نیز برندگان بخش‌های مختلف این مراسم اعلام شدند.

مراسم امی هنرهای خلاق (Creative Arts Emmys) بخشی جداگانه از مراسم امی به شمار می‌رود که در آن جوایزی به عوامل پشت صحنه و تولیدکنندگان آثار تلویزیونی اهدا می‌شود. این مراسم در دو شب متوالی برگزار می‌شود.

در اولین شب از مراسم امی هنرهای خلاق ۲۰۲۲ که در تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس برگزار شد، پنج جایزه به مستند سریالی بیتلز: برگرد (The Beatles: Get Back) اهدا شد. دو عدد از این جوایز نیز برای کارگردانی و مستند برتر به پیتر جکسون (Peter Jackson) رسیدند.

فیلم تلویزیونی شبی با ادل (Adele: One Night Only) نیز در کنار مستند سریالی «بیتلز: برگرد» توانست پنج جایزه را در مراسم امی هنرهای خلاق ۲۰۲۲ بدست بیاورد. ادل با بدست آوردن این جایزه، توانسته خودش را یک قدم به بدست آوردن دستاورد EGOT نزدیک کند. این دستاورد متعلق به کسی است که بتواند چهار جایزه امی، گرمی، اسکار و تونی را بدست بیاورد. ادل هنوز جایزه تونی را کسب نکرده است.

در مراسم امسال، روپال (RuPaul) برا اجرا در ریالیتی شو RuPaul’s Drag Race جایزه امی را دریافت کرده است تا تعداد جوایز امی خود را به عدد ۱۲ برساند و رکوردی ماندگار را از خودش به جای بگذارد.

تبلیغات

چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) نیز که در سال ۲۰۲۰ میلادی از دنیا رفت، برای صداپیشگی شخصیت تی‌چالا در سریال انیمیشنی چه می‌شود اگر (What If) محصول مارول جایزه امی را دریافت کرده است. این جایزه به همسر وی اهدا شد.

رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما (Barack Obama) نیز اولین جایزه امی خود را برای صداپیشگی خود به عنوان راوی در مستند سریالی پارک‌های ملی عظیم (Our Great National Parks) محصول سرویس آنلاین نتفلیکس بدست آورد.

سریال انیمیشنی آرکین (Arcane) محصول نتفلیکس نیز چهار جایزه امی بدست آورده که شامل بهترین انیمیشن سریال و سه جایزه هیئت داوران است. برنامه The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show و سریال Love on the Spectrum نیز هر کدام سه جایزه امی بدست آوردند.

دومین شب از مراسم امی هنرهای خلاق یکشنبه شب برگزار خواهد شد.

منبع: هالیوود ریپورتر

DARKSIRENmeysambامیر گیمریوهانgod of war

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا