هاست پرسرعت
بازی

بستۀالحاقی Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077 پولی خواهد بود

بستۀالحاقی Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077 پولی خواهد بود

اولین و آخرین گسترش‌دهندۀ بازی Cyberpunk 2077، تحت عنوان Phantom Liberty، رایگان نخواهد بود، اما احتمالاً مبلغی کمتر از یک بازی کامل را برای آن بپردازید.

سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) تأیید کرده که قرار است به‌مانند رویکردهای قبلی این شرکت، گسترش‌دهندۀ Phantom Liberty را به صورت پولی منتشر کند.

رادک گرابوفسکی (Radek Grabowski)، مدیر ارشد روابط عمومی در استودیوی سی‌دی پراجکت، در پاسخ به خبرگذاری GamesRadar، اعلام کرد که «در بحث قیمت‌گذاری این بستۀ الحاقی، هنوز جزئیات دقیقی منتشر نکرده‌ایم، اما در پولی بودن آن شکی نیست.»

تبلیغات

قطعاً طرفداران انتظار چنین رویکردی را داشتند، اما موضوعی آن‌ها را گیج کرده است؛ استودیوی سی‌دی پراجکت برای بازی The Witcher 3، هم محتوای اضافۀ پولی و هم رایگان منتشر کرد، ولی ظاهراً تفاوت آن‌ها در نحوۀ معرفی موارد تازه بود. برای مثال، DLCها محتوای اضافۀ رایگان، ولی محدودی به همراه داشتند؛ در حالی که Expansionها پرمیوم، پولی و بسیار گسترده‌تر بودند. گسترش‌دهنده‌های Hearts of Stone و Blood and Wine به ترتیب در زمان انتشار خود 9.99 و 19.99 دلار قیمت داشتند که مورد دوم شامل یک نقشۀ کاملاً جدید می‌شد.

سی‌دی پراجکت به طور دقیق دربارۀ قیمت بستۀ الحاقی Phantom Liberty صحبت نکرده، اما آقای گابوفسکی گفته است که «گسترش‌دهنده‌های ما اصولاً ارزان‌تر از یک بازی کامل هستند.» یعنی با این وجود که شاید Phantom Liberty از ماجراجویی‌های اضافۀ گرالت خرج بیشتری بردارد، اما خرج آن از قیمت 60 دلاری Cyberpunk 2077 در زمان انتشار کمتر خواهد بود.

بستۀ الحاقی Phantom Liberty اولین و تنها گسترش‌دهندۀ بازی Cyberpunk 2077 خواهد بود، اما به معنای آخرن سفرمان به نایت سیتی (Night City) نیست. در ماه گذشته، سی‌دی پراجکت اعلام کرد که در حال کار روی دنبالۀ Cyberpunk 2077 است که فعلا با نام Project Orion شناخته می‌شود.

Lonesome guyعلیامیرM.KhامینghostO2گیمر غمگینMohsenj74پلنگ پیرهن صورتی

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا