هاست پرسرعت
بازی

بنا به گزارشات متعدد، Starfield کم‌باگ‌ترین بازی تاریخ بتسدا خواهد بود

بنا به گزارشات متعدد، Starfield کم‌باگ‌ترین بازی تاریخ بتسدا خواهد بود

براساس گزارش جدید اینسایدر گیمینگ (Insider Gaming)، کسانی که موفق به تجربه Starfield شده‌اند، از تعداد انگشت‌شمار باگ‌های آن تعجب کرده‌اند.

تبلیغات

تنها چند روز تا انتشار نقد‌ها و نمرات Starfield، یکی از بزرگ‌ترین عناوین سال جاری باقی مانده و طرفداران، بی‌صبرانه منتظر تجربه این اثر عظیم استودیوی بازی‌سازی بتسدا (Bethesda) هستند. اما یکی از نکات مشترک ساخته‌های سابق بتسدا، باگ‌ها بودند؛ باگ‌هایی که از همان اوایل بازی، گریبان‌گیر تجربه گیمر‌ها می‌شدند و تاثیر زیادی روی تجربه این عناوین داشتند. اما به نظر ‌می‌رسد که اوضاع تغییر کرده و دیگر خبری از باگ‌های پرشمار روز عرضه در بازی Starfield نیست.

اولین گزارش مربوط به این مسئله، از خبرنگار تایلر مک‌ویکر (Tyler McVicker) به دست آمد که با وجود ممنوعیت انتشار نقد‌ها و نمرات بازی، اعلام کرد که در ۱۵ ساعت اول تجربه‌اش از Starfield، حتی به یک مورد باگ هم برخورد نکرده است. اما مسلماً نمی‌توان با اتکا به یک گزارش، نتیجه را به تجربه تمام افراد تعمیم داد. به همین علت، اینسایدر گیمینگ به سراغ منابع ناشناس دیگری رفته تا اطلاعات بیشتری را از آن‌ها جویا شود. نتیجه این جست‌وجو به شرح زیر است:

نظر مک‌ویکر، همان چیزی است که سایر افرادی که با آن‌ها صحبت کرده‌ایم، بیان داشتند؛ پنج نفر که هرکدام زمان متفاوتی را به تجربه بازی پرداخته بودند، همگی گفته‌اند که تعداد باگ‌هایی که تجربه کرده‌اند، از انگشتان یک دست تجاوز نمی‌کرد. در واقع، اکثر آنها نهایتاً به یک یا دو باگ برخورده بودند. تمام این افراد، کسانی بودند که ده‌ها ساعت روی این بازی وقت گذاشته‌اند. علاوه بر این، گفته شد که تقریباً تمام باگ‌هایی که پیدا شده‌اند، از همین حالا در فهرست اصلاحات به‌روزرسان روز عرضه Starfield قرار دارند.

بنا به گزارشات متعدد، Starfield کم‌باگ‌ترین بازی تاریخ بتسدا خواهد بود
ساخته‌های بتزدا همواره به باگ‌های زمان عرضه‌شان معروف بوده‌اند

در ماه ژوئن امسال، مت بوتی (Matt Booty)، رئیس استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس، طی یک مصاحبه با رسانه Giant Bomb در مورد مشکلات و باگ‌های روز عرضه Starfield اعلام کرد که حتی اگر بازی در همان لحظه منتشر میشد، باگ‌های کمتری در آن نسبت به سایر ساخته‌های بتسدا به چشم می‌خورد. این یک اظهار جسورانه است اما از قرار معلوم، صحیح به نظر می‌رسد.

بازی Starfield در تاریخ ۱۵ شهریور امسال (۶ سپتامبر) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و از روز عرضه، برای در دسترس کاربران سرویس گیم پس خواهد بود.

lul-book𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸AFIRashidKingsbounty∞Love GameHaj_Hosseinمایکل شرارتmeysambامیر حسینTerminator aMojiVisible gamer manSami 227leon S kennedyv-alkalineJim HawkinsHELLO.BROTHERAshen undead the bearermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا