هاست پرسرعت
بازی

به دنبال موفقیت The Last Of Us طرفداران خواهان ساخت سریال رزیدنت ایول توسط اچ‌بی‌او هستند

به دنبال موفقیت The Last Of Us طرفداران خواهان ساخت سریال رزیدنت ایول توسط اچ‌بی‌او هستند

پس از موفقیت سریال The Last Of Us، طرفداران خواهان ساخت سریال رزیدنت ایول توسط شبکه اچ‌بی‌او هستند.

تبلیغات

اولین قسمت از فصل اول سریال آخرین بازمانده از ما (The Last Of Us) مدتی است که پخش شده و طرفداران و بیننده‌ها نیز استقبال بسیار خوبی از آن کردند به طوریکه بسیاری از افراد آن را بهترین و وفادارترین اقتباس ساخته شده از بازی‌ها می‌دانند.

حالا طرفداران مجموعه بازی‌های رزیدنت ایول (Resident Evil) که در سال‌های اخیر اقتباس‌های خوبی را از این فرنچایز شاهد نبودند، درخواست کرده‌اند تا شبکه اچ‌بی‌او سریالی لایو اکشنی بر اساس این مجموعه بازی بسازد.

اولین فیلم اقتباسی بر اساس مجموعه بازی‌های «رزیدنت ایول» در سال ۲۰۰۲ میلادی با بازی میلا یوویچ در نقش اصلی اکران شد و به دنبال آن نیز ۵ فیلم دیگر به روی پرده سینماها آمد که آخرین آن در سال ۲۰۱۶ میلادی بود. در سال ۲۰۲۱ میلادی ریبوتی از این فرنچایز تحت عنوان فیلم رزیدنت ایول: به راکون سیتی خوش آمدید (Resident Evil: Welcome to Raccoon City) ساخته و در سال ۲۰۲۲ نیز سریال «رزیدنت ایول» روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شد.

سریال The Last Of Us - سریال Resident Evil

سریال «رزیدنت ایول» اصلا نتوانست به موفقیت دست پیدا کند و بیننده‌ها و طرفداران اصلا از آن رضایت نداشتند. همین نیز سبب شده تا به دنبال موفقیت سریال «آخرین بازمانده از ما» در شبکه اچ‌بی‌او، طرفداران فرنچایز «رزیدنت ایول» خواستار ساخت سریالی از این فرنچایز توسط شبکه اچ‌بی‌او باشند.

طرفداران در شبکه‌های اجتماعی از اچ‌بی‌او می‌خواهند تا ساخت سریالی لایو اکشن و وفادار از بازی‌های «رزیدنت ایول» را در دست بگیرد اما فعلا، این اتفاق دور از انتظار به نظر می‌رسد. حق ساخت فیلم و سریال بر اساس این فرنچایز در اختیار کمپانی Constantin Film قرار دارد و تنها در صورت توافق این کمپانی با شبکه اچ‌بی‌او این اتفاق می‌تواند رخ بدهد.

منبع: اسکرین رنت

گیمر غمگینBehzad goldsmithsVisible bearded manخستهGrandWardenLeon KennedyKratosニマ・シャムス氏KHEDER_Pro_GamerMehran.BaUNCLE ARTURKasMarofNathan DrakeHahaPashmak..darhalkhabABDVDCirilla RiannonAMIR WAZOWSKIامیرTlou part 2 game of the centurymore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا