هاست پرسرعت
بازی

تاد هاوارد: انتظار داریم Starfield نسبت به عناوین قبلی ما در زمان عرضه بازیکنان بیشتری را جذب نماید

تاد هاوارد: انتظار داریم Starfield نسبت به عناوین قبلی ما در زمان عرضه بازیکنان بیشتری را جذب نماید

تاد هاوارد (Todd Howard)، کارگردان عنوان نقش‌آفرینی علمی-تخیلی Starfield می‌گوید شرکت بتسدا (Bethesda) با وجود در انحصار قرار داشتن این بازی روی ایکس باکس، عرضه بزرگ‌تری را نسبت به دیگر عناوین قبلی خود انتظار دارد.

تبلیغات

بازی Starfield که بسیاری از بازیکنان از مدت‌ها قبل مدت عرضه‌ی آن بودند، سرانجام امروز پس از سال‌ها انتظار به صورت رسمی منتشر شد و به نظر می‌رسد بتسدا انتظار دارد که در زمان عرضه، بازیکنان بیشتری نسبت به عناوین قبلی خود به این بازی جذب شوند.

تاد هاوارد اخیراً در مصاحبه‌ی با بی بی سی به این موضوع اشاره کرده است. این کارگردان در مورد انحصاری بودن Starfield ایکس باکس توضیح می‌دهد که این بازی از اینکه بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) قادر است بر روی پلتفرم های کمتری تمرکز کند، سود برده است. وی همچنین افزود که با وجود انحصاری بودن بازی روی ایکس باکس، انتظار می‌رود که این اثر نقش‌آفرینی در زمان عرضه تعداد بازیکنان بیشتری را نسبت به عناوین قبلی این استودیو داشته باشد.

کارگردان Starfield در خصوص انحصاری بودن این بازی روی ایکس باکس اظهار داشت:

وقتی یک بازی را به صورت انحصاری می‌سازید، بیشتر می‌توانید روی آن تمرکز کنید. می‌دانید که این سخت‌افزار چیزی است که مردم با آن بازی می‌کنند، بنابراین توانایی تمرکز روی آن همیشه محصول بهتری را به همراه دارد و مطمئناً می‌خواهید مردم بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. اما بودن با ایکس باکس به این معنی است که دسترسی آسان برای ما وجود دارد و به من گفته شده است که انتظار داریم افراد بیشتری نسبت به عناوین قبلی خود در زمان عرضه، Starfield را تجربه کنند و این موضوع با در نظر گرفتن موفقیت بازی‌های قبلی ماست.

اخیراً در گزارشی اشاره شده است که در طی دوره دسترسی اولیه Starfield و تنها برای نسخه‌ی Premium، بیش از ۲ میلیون بازیکن به تجربه‌ی این اثر پرداخته‌اند. با این وجود، پیشی گرفتن از آمار زمان عرضه‌ی عناوین قبلی سری Fallout و The Elder Scrolls یک دستاورد شگفت‌انگیز برای آی‌پی جدید بتسدا محسوب می‌شود.

بازی Starfield در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس است.

منبع: Gamingbolt

Danielامیر حسینmediumDARKSIRENxoyapᕼᑌᑎTᗴᖇBioshockStarfieldmeysambPlayStation Studios PS5RaidenPeter Parkerحمیدرضا فروزان𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸assassinKratosVisible gamer manAMIN12UMK3sefirot2011more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا