هاست پرسرعت
بازی

تاد هاوارد: انحصاری شدن Starfield محصول بهتری را به همراه داشت

تاد هاوارد: انحصاری شدن Starfield محصول بهتری را به همراه داشت

تاد هاوارد (Todd Howard) از بتسدا (Bethesda) در مورد مزایای انحصاری بودن بازی Starfield صحبت کرده است.

تبلیغات

در مصاحبه‌ای با BBC، کارگردان بازی گفت که تمرکز بر پلتفرم‌های کمتر همیشه باعث تولید محصولات بهتر می‌شود. او توضیح می‌دهد:

وقتی چیزی منحصربه‌فرد می‌سازید، بیشتر می‌توانید تمرکز کنید. می‌دانید این تنها سخت‌افزاری است که مردم با آن بازی می‌کنند، بنابراین توانایی تمرکز روی آن همیشه محصول بهتری را به همراه دارد.

شما می‌خواهید مردم بیشتری بتوانند به بازی دسترسی داشته باشند و بودن با Xbox به این معنی است که دسترسی آسان برای بیشتر افراد وجود دارد و به من گفته شده که انتظار داریم افراد بیشتری نسبت به هر چیزی که قبلاً انجام داده‌ایم، این محصول را تجربه کنند.

همچنین فکر می‌کنم مردم برندها را با بازی‌های خاصی به یاد می‌آورند. وقتی به Zelda فکر می‌کنید سوئیچ برایتان تداعی می‌شود و من گمان می‌کنم این می‌تواند یک مزیت واقعی باشد.

صحبت‌های هاوارد بازتابی از صحبت‌های پیت هاینز (Pete Hines)، مدیر انتشارات بتسدا است که اخیراً مدعی شده بود اگر بازی به PS5 هم می‌آمد، احتمالاً امسال آمادۀ انتشار نمی‌شد.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: VGC

Spider-ManRubyThe Eternal Man Returnsحمیدرضا فروزانFARHADqpVisible gamer manKratosIliyaDanielSquat-latexیه گیمر سادهدکتر استرنجNiko_BladeKianEnzeمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)StarfieldKratosWorld eatersPop_Starمحمدmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا