هاست پرسرعت
بازی

تاد هاوارد: اگر Starfield عالی اجرا نمی‌شود، شما احتیاج به ارتقای سیستم خود دارید

تاد هاوارد: اگر Starfield عالی اجرا نمی‌شود، شما احتیاج به ارتقای سیستم خود دارید

تاد هاوارد (Tod Howard) در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چرا Starfield برای PC بهینه نشده، تأکید کرد که Starfield، برای نسل بعدی رایانه‌‌های شخصی طراحی شده و احتمالا شما باید سیستم خود را ارتقا دهید.

تبلیغات

هاوارد با حضور در رویداد فناوری Bloomberg، به سوال طرفداران مبنی‌بر اینکه چرا Starfield برای رایانه شخصی بهینه نشده است پاسخ داد. او گفت:

[بهینه‌سازی را] انجام دادیم. بازی عالی کار می‌کند. این یک اثر برای رایانه‌‌های شخصی نسل بعدی است. ما واقعاً فناوری را به سرحد خود رسانده‌ایم، بنابراین ممکن است لازم باشد رایانه شخصی خود را برای این بازی ارتقا دهید، اما چیزهای بسیار خوبی در آن در حال انجام است.

با نگاهی به سایت‌های مختلف و بحث‌های طرفداران، می‌توان دید که بسیاری از افراد از بهینه نبودن بازی روی PC ناراضی‌ا‌ند. البته مادسازها، ماد‌هایی را برای رفع این مشکل منتشر کرده‌اند که می‌توانند به شما کمک کنند.

در نهایت با تمام بررسی‌های مثبت و منفی، این بازی مشکل عمیقی ندارد و شروع خوبی را داشت؛ به طوری ‌که توانست به یک میلیون بازیکن همزمان، روی تمام پلتفرم‌ها برسد.

بازی Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) برای PC و کنسول‌های نسل نهم Xbox منتشر شد.

PARASITE EVE 2AHC????World eatersDARKSIRENEAGAMERASSADullahVisca barca❤️💙Spider_girlժ๏ςτ០я នτяคղցҽGAMER 1995Behzaadامیر حسینDota2Cirilla RiannonMincraftsilent-manWinston.lightMatin BarkatIliyamore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا