هاست پرسرعت
بازی

تاد هاوارد: برنامه‌هایی در رابطه با یک DLC برای بازی Starfield وجود دارد

تاد هاوارد: برنامه‌هایی در رابطه با یک DLC برای بازی Starfield وجود دارد

تاد هاوارد (Todd Howard)، رئیس بتسدا (Bethesda)، در مصاحبه‌ای با فامیتسو (Famitsu) تایید کرده که یک DLC برای بازی Starfield وجود خواهد داشت.

تبلیغات

تاریخ انتشار بستۀالحاقی Starfield یک راز است

حتی اگر DLC مورد بحث به زودی منتشر نشود، فکر نمی‌کنیم مشکلی پیش بیاید. این موضوع بیشتر به خاطر گستردگی بازی است. این نقشه به قدری بزرگ است که هر بار می‌توانید در فضا گم شوید و مناطق جدیدی را کشف کنید. بنابراین، ارزش تکرار زیادی دارد.

با این حال، اگر تاریخچه بتسدا را در نظر بگیریم، آن‌ها سابقه انتشار DLC را پس از گذشت تقریباً یک سال از عرضه بازی دارند. این موضوع در مورد TES: Skyrim و Fallout 76 نیز صادق بود. بنابراین، ممکن است بستۀالحاقی Starfield نیز سال آینده از راه برسد. البته این فقط یک حدس و گمان است.

تاد هاوارد: برنامه‌هایی در رابطه با یک DLC برای بازی Starfield وجود دارد.

یکی دیگر از مواردی که هاوارد به آن اشاره می‌کند، پشتیبانی از مادها است. او می‌گوید:

با مادها تقریباً قادر به انجام هر کاری خواهید بود، درست مانند عناوین قبلی ما. پشتیبانی از مادها سال آینده در دسترس خواهد بود و ما هم عاشق آن هستیم، بنابراین این کار را به شکل گسترده‌ای انجام خواهیم داد.

Starfield در حال حاضر برای ایکس باکس و PC منتشر شده. این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های مایکروسافت (Microsoft) در سال‌های اخیر است و ما از ماجراجویی فضایی آن کاملاً لذت می‌بریم.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: WhatIfGaming

?sobhan?WalleR (سهام دار بتزدا)人Acker益man人GhostVisca barca❤️💙lul-bookPop_StarTES fanدکتر gsxrfarshadxDark Fantasyامیر حسینv-alkalineQuite Coyote77هادی صفائیmeysambArtin_Gamearjohn117CodeName:666more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا