بازی

تاریخ انتشار بازی One Piece Odyssey با انتشار تریلری مشخص شد

تاریخ انتشار بازی One Piece Odyssey با انتشار تریلری مشخص شد

طی رویداد توکیو گیم شو 2022 (Tokyo Game Show)، تریلری از بازی نقش‌آفرینی مورد انتظار One Piece Odyssey منتشر شد و تاریخ عرضه‌ی جدید آن را اعلام کرد.

از زمان معرفی بازی که چندی پیش صورت گرفته بود، هواداران One Piece به انتظار عرضه‌ی اقتباس بندای نامکو (Bandai Namco) و ILCA از این مجموعه نشسته‌اند. اکنون اما، به نظر می‌رسد که انتظار برای این بازی کمی بیش‌تر به طول می‌انجامد. پیش از این قرار بود که بازی در سال 2022 انتشار یابد، اما همانطور که در تریلر جدید آن در رویداد توکیو گیم شو 2022 مشخص شد، One Piece Odyssey با کمی تأخیر و در ژانویه‌ی 2023 منتشر خواهد شد.

تریلر جدید بازی که در ادامه قابل مشاهده است، علاوه بر اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی، بخش‌های مختلفی از دنیای سرزنده و رنگارنگ آن را به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات
دانلود 720
دانلود 1080

جزئیات و محتوای هر یک از نسخه‌های مختلف بازی نیز مشخص شده است. بازی دارای سه نخسه‌ی استاندارد (Standard Edition)، دیجیتال دیلاکس (Digital Deluxe Edition) و لیمیتد (Limited Edition) خواهد بود. نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس شامل بازی اصلی، آیتم‌های متنوع، لوازم تزئینی، ارز رایج بازی، قابلیت دسترسی به بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی آینده و امتیازات پیش‌خرید بازی می‌شود.

نسخه‌ی لیمیتد که در انحصار فروشگاه بندای نامکو (Bandai Namco Store) قرار دارد، بازی اصلی، امتیازات پیش‌خرید و مسجمه‌ای با ابعاد 320×210×210 میلی‌متری از دو شخصیت لوفی (Luffy) و لیم (Lim) را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

بازی One Piece Odyssey در تاریخ 13 ژانویه 2023 (23 دی 1401) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.

meysambEl Diablo

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا