بازی

تاریخ انتشار حالت Forge بازی Halo Infinite مشخص شد

تاریخ انتشار حالت Forge بازی Halo Infinite مشخص شد

استودیوی 343 رسما اعلام کرده که حالت Forge بازی Halo Infinite بالاخره در ماه نوامبر منتشر خواهد شد. با این حال Co-op Split-Screen بخش داستانی لغو شده است.

بازی Halo Infinite بالاخره در هشتم نوامبر حالت Forge را دریافت خواهد کرد. هم‌چنین نسخه‌ی کامل Co-op آنلاین داستانی هم در همان روز منتشر خواهد شد. با این حال متاسفانه خبری از Split-Screen آفلاین نیست و این حالت برای همیشه لغو شده است.

حالت Forge به بازیکنان اجازه خواهد داد تا محتوای خود را در Halo Infinite بسازند. ادیتور این بخش بسیار گسترده بوده و شما قادر هستید نقشه‌های پر جزئیاتی را در این حالت بسازید. البته حالت Forge در ماه نوامبر قرار است به صورت بتا منتشر شود و معلوم نیست که شاهد کدام یک از ویژگی‌های آن خواهیم بود.

تبلیغات

همان‌طور که گفته شد این آپدیت زمستانی نسخه‌ی کامل Co-op داستانی آنلاین را هم به بازی اضافه خواهد کرد. این حالت که به شما و دوستان اجازه می‌دهد تا بخش داستانی را با هم تکمیل کنید، پیش از این به صورت بتا منتشر شده بود. انتظار اضافه شدن اچیومنت‌های جدید، پشتیبانی از بازی میان پلتفرمی و قابلیت تکرار ماموریت‌ها را هم داشته باشید.

استودیوی 343 در مورد دلیل لغو Co-op آفلاین گفته که پشتیبانی بهتر از محتوای لایو سرویس و پاسخ دادن به نیاز بازیکنان باعث شده تا این استودیو تصمیم بگیرد تا منابع خود را صرف توسعه‌ی این حالت نکند. در کنار این موارد، آپدیت زمستانی یک حالت جدید به نام Covert One Flag را هم به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Halo Infinite در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.

خلوتDARKSIRENRezaعمو فیل کبیرامیر حسینmeysambعموی دلهاDr.PyrosamanEmperor Nima ShamsRebel2292کاکاسنگیداریوشمتینسرباز فیل ( مجبور میستی اسم رو برعکس بخونی)BahramStar Fireamir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا