هاست پرسرعت
بازی

تاریخ انتشار دسته Xbox Elite Series 2 فاش شد

تاریخ انتشار دسته Xbox Elite Series 2 فاش شد

اطلاعات جدید کنترلر سفید رنگ، مورد انتظار و البته معرفی نشده Xbox Elite Series 2 دوباره به بیرون درز کرده است.

عکسی که به نظر می‌رسید کنترلرهای Elite Series 2 و سفید رنگ را نشان می‌داد، در ماه مارس به صورت آنلاین فاش شد و ویدیویی که به دنبال آن منتشر شد، صحت این خبر را تایید می‌کرد. آخرین اطلاعات فاش شده از آمازون مکزیک نشان می‌دهد که این کنترلر برای انتشار در تاریخ 30 شهریور 1401 (21 سپتامبر 2022) برنامه‌ریزی شده است. فهرست مذکور اکنون حذف شده است، اما Windows Central تصویری را از آن صفحه به اشتراک گذاشت.

تبلیغات

دسته Elite Series 2 که عموما فقط در رنگ مشکی موجود است (به جز نسخه محدود Halo)، در نوامبر 2019 منتشر شد. به گفته مایکروسافت، این دسته پیشرفته‌ترین کنترلر جهان تا به امروز است و ساخت آن چهار سال طول کشید. این دسته دارای برجستگی‌های مخصوص انگشت‌های دست و دکمه‌های قابل تعویض است که بازیکنان را قادر به شخصی‌سازی دسته می‌کند. این کنترلر تا 40 ساعت عمر باتری قابل شارژ را ارائه می‌دهد و اولین و تنها کنترلر ایکس باکس است که دارای باتری داخلی نیز می‌باشد.

DARKSIRENHerfeiyBahrammhmteamHosseinRebel2292Skyrim : The Elder Scrolls VkiameysambRezaEl Diablo@alistarعمو فیل کبیرjohn117کاکاسنگیmarioعلیامیر حسینتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)EMINEM FANmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا