بازی

تاریخ انتشار عناوین جدید دیزنی مشخص شدند

تاریخ انتشار عناوین جدید دیزنی مشخص شدند

اخیرا دیزنی در ایونت اختصاصی تاریخ انتشار برخی از پروژه‌های آینده خود اعم از «Snow White» و «Mufasa: The Lion King» و «Inside Out 2» را اعلام کرده است.

ایونت اختصاصی دیزنی، D23، همچنان ادامه دارد و اخبار زیادی از این ایونت منتشر شده است. دیزنی تاریخ انتشار سه تا از مورد انتظارترین پروژه‌های خود را در این ایونت اعلام کرده است.

لایواکشن Snow White

تاریخ انتشار عناوین جدید دیزنی مشخص شدند

سفید برفی یکی از قدیمی‌ترین شخصیت‌های دنیای جادویی دیزنی است. فیلم «Snow White and the Seven Dwarfs»، اولین انیمیشن بلند تاریخ است که مسیر صنعت انیمیشن را به کلی متحول کرد. دیزنی اخیرا لایواکشن‌های متعددی از انیمیشن‌های کلاسیک خود ساخته است و تعداد کثیری از آن‌ها با موفقیت چشم‌گیری روبه‌رو شده‌اند و حالا نوبت به لایواکشن سفید برفی رسیده است.

لایواکشن سفید برفی یکی از پروژه‌های لایواکشنی است که دیزنی بر روی آن کار می‌کند. این فیلم با بازی ریچل زگلر (Rachel Zegler) در نقش سفید برفی و گل گدوت (Gal Gadot) در نقش ملکه خبیث نقش‌آفرینی خواهند کرد. فیلم‌برداری لایواکشن سفید برفی به کارگردانی مارک وب (Marc Webb) به اتمام رسیده است و در تاریخ 22 مارس سال 2024 (3 فروردین 1403) منتشر خواهد شد.

انیمیشن Inside Out 2

تاریخ انتشار عناوین جدید دیزنی مشخص شدند

سال 2015 انیمیشن «Inside Out» با همکاری دیزنی و پیکسار منتشر و موفقیت چشم‌گیری رو‌به‌رو شد. علاوه بر فروش جهانی موفق این فیلم نقدهای مثبت فراوانی از طرف منتقدین و طرفداران دریافت کرد و درنهایت موفق به دریافت جایزه اسکار شد. اولین هفته D23 دیزنی اعلام کرد که قسمت دوم این انیمیشن در دست ساخت است و حالا تاریخ انتشار رسمی آن نیز اعلام شده است.

تبلیغات

علاوه بر احساسات حاضر در فیلم قبلی، احساسات جدیدی به این فیلم اضافه خواهند شد و حالا ما با رایلی نوجووان همراه خواهیم شد. این فیلم همانند فیلم توسط کلسی مان (Kelsey Mann) کارگردانی شده و در تاریخ 14 ژوئن سال 2024 (25 خرداد 1403) منتشر خواهد شد.

انیمیشن Mufasa: The Lion King

تاریخ انتشار عناوین جدید دیزنی مشخص شدند

سال گذشته ساخت پیش‌درآمد فیلم «The Lion King» اعلام و با اشتیاق طرفداران روبه‌رو شد. بری جنکینگز (Barry Jenkins)، که کارگردانی این فیلم را برعهده خواهد داشت، در ایونت D23 آعلام کرد که این فیلم سال 2024 منتشر خواهد شد. این فیلم به داستان موفاسا و توکا، که بعدها با اسم اسکار شناخته خواهد شد، و مسیر موفاسا تا تخت پادشاهی او خواهد پرداخت.

فیلم «Mufasa: The Lion King» پنجم ژوئن سال 2024 (16 خرداد 1403) منتشر خواهد شد.

منبع: کولایدر

meysambThe OutsiderDisney23Emperor Nima Shams

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا