بازی

تاریخ انتشار Marvel’s Midnight Suns با انتشار تریلری مشخص شد

تاریخ انتشار Marvel’s Midnight Suns با انتشار تریلری مشخص شد

طی رویداد Disney and Marvel Games Showcase، استودیوی فیراکسیس (Firaxis) تریلری جدید از گیمپلی Marvel’s Midnight Suns منتشر کرد و تاریخ انتشارش را اعلام نمود.

علاوه بر آن، تریلری نیز از انیمیشن سریالی کوتاهی منتشر شده است که قرار است پیش‌درآمدی بر این بازی استراتژی نوبتی باشد و وقایع داستانی پیش از آن را روایت کند. پخش این سریال از تاریخ ۳۱ اکتبر (۹ آبان) آغاز خواهد شد.

تریلر گیمپلی بازی:

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

تریلر انیمیشن سریالی:

تبلیغات
دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

شخصیت جدیدی که از آن رونمایی شد نیز The Hunter نام دارد؛ ابرقهرمانی که دارای پرجزئیات‌ترین سازوکار مهارت‌ها و توانایی‌ها در بازی است و بازیکنان در نقش او به تجربه‌ی بازی می‌پردازند.

درخت مهارت‌های این شخصیت سه شاخه خواهد داشت که هر یک از آن‌ها دارای ۱۰ کارت توانایی هستند. این سه شاخه قدرت (Power)، نور (Light) و تاریکی (Darkness) نام دارند. شاخه‌ی نخست به مهارت‌های مبارزه و آسیب به دشمنان، شاخه‌ی دوم به مهارت‌های شفابخشی و تجدید نوار Heroism و شاخه‌ی سوم به مهارت‌های کنترل دشمنان که استفاده از آن‌ها روی بازیکن نیز اثر منفی خواهد گذاشت، می‌پردازد.

بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

Lonesome guymeysambامیر حسینAlbertvafadarMr.BadGuyo0ashil0oامیر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا