هاست پرسرعت
بازی

تاریخ رویداد پرسش و پاسخ بازی Starfield اعلام شد

تاریخ رویداد پرسش و پاسخ بازی Starfield اعلام شد

استودیوی بتسدا (Bethesda) تاریخ رویداد پرسش و پاسخ بازی Starfield را اعلام کرده است. با ما همراه باشید.

تبلیغات

کمتر از یک ماه تا انتشار عنوان بسیار مورد انتظار Starfield فاصله داریم و طبق گزارشات، امکان پری‌لود آن از امروز در دسترس خواهد بود.

اطلاعات بیشتر و جدیدتری درباره این اثر نقش آفرینی عظیم و علمی تخیلی وجود ندارد. برای رفع این مشکل، توییتر رسمی بازی از یک رویداد پرسش و پاسخ با حضور طراحان بازی، امیل پاگلیارلو (Emil Pagliarulo) و ویل شن (Will Shen)، خبر داده است که در تاریخ ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) و رأس ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

رویداد مذکور در دیسکورد (Discord) برگزار خواهد شد و بازیکنانی که علاقه‌مند به پرسیدن سوال هستند باید درخواست دسترسی خود را تا تاریخ ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) ثبت کنند. بسته به سؤالاتی که پاگلیارلو و شن تصمیم می‌گیرند به آن‌ها پاسخ دهند، ممکن است اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آوریم.

عنوان Starfield در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) برای Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود و از روز اول در سرویس اشتراکی گیم پس قرار خواهد گرفت. دارندگان نسخه Premium بازی نیز در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) به آن دسترسی پیدا می‌کنند.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

تبلیغات
ArmanKHEDER_Pro_Gamerجان قماربازsorenaCopy Ninjaمحمدامین حیدریمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)red-eyed Banished Knightfarshadxabas kalbasفریدUNCLE ARTURاپوزوسیون gsxrVisible gamer manmhmteamRED DEAD & STARFIELDv-alkalinemrکلاغDark Fantasymore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا