بازی

تریلری جدید از گیمپلی JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R منتشر شد

تریلری جدید از گیمپلی JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R منتشر شد

تریلری از بازی مبارزه‌ای JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R منتشر شده است که به نمایش گیمپلی آن می‌پردازد و حالت‌های مختلفش را نشان می‌دهد.

این تریلر The System Introduction Trailer نام دارد و دو شخصیت روهان کیشیبه (Rohan Kishibe) و کیوچی هیروسه (Koichi Hirose) از JoJo’s Bizarre Adventure Part 4: Diamond is Unbreakable آن را روایت می‌کنند.

ویدیوی منتشرشده در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود 720
دانلود 1080

برخی از مهارت‌های مبارزه‌ی شخصیت‌ها در پارت 1 و 2 در این تریلر وجود دارند و به جای فنون مبارزه‌ای که پارت‌های بعدی این مجموعه با آن‌ها شناخته می‌شوند، از فنون مبارزه‌ی هامون (Hamon) استفاده می‌شود. این فنون را می‌توان برای حملات سنگین نیز استفاده کرد.

تبلیغات

همچنین، بازیکنان می‌توانند در مبارزات بخش تک‌نفره از شخصیت‌های کمکی در ادامه‌ی کومبوهای خود یا دفع حملات دشمن استفاده کنند. حرکتی به نام Stylish Guard نیز وجود دارد که دفاعی (parry) به همراه تغییر زاویه‌ی دوربین است و به بازیکنان اجازه می‌دهد که در صورت زمان‌بندی مناسب، حملات حریف خود را منحرف کنند.

این بازی شامل حالت‌هایی نظیر All-Star Battle، مبارزات یک به یک، سه به سه، آرکید (Arcade)، بی‌پایان (Endless) و تمرینی می‌شود.

بازی JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

deathwingsبهزاد سالمیmeysambIRGCSaleh ram 4 gamerPlaystation TPorfosorامیر حسین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا