هاست پرسرعت
بازی

تریلر زمان عرضه حالت Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3

تریلر زمان عرضه حالت Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که حالت Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3 استودیو Creative Assembly پس از گذراندن ۶ ماه در فاز بتا رسما در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفته است. کریتیو اسمبلی نه‌تنها تریلر زمان عرضه‌ی ایمورتال امپایر را پخش کرد، بلکه از اعمال چند تغییر مهم در این حالت خبر داد.

حالت Immortal Empires برخلاف نسخه بتا و حالت Mortal Empires بازی Total War: Warhammer 2 در دسترس همه کسانی قرار می‌گیرد که یک نسخه از بازی توتال وار: وارهمر ۳ را در اختیار دارند. بنابراین بازیکن‌ها برای دسترسی به حالت ایمورتال امپایر نیازی به خریداری بازی Total War: Warhammer یا وارهمر ۲ ندارند.

بااین‌حال اگر بازیکن‌ها بخواهند با یکی از جناح‌های غیرقابل دسترس در بازی Total War: Warhammer 3 به تجربه حالت Immortal Empires بپردازند، باید بسته الحاقی مناسب را خریداری کنند. به‌عنوان مثال طرفدارهای Greenskins بسته به Legendary Lord انتخابی باید بسته الحاقی The Warden and the Paunch یا بازی Total War: Warhammer را تهیه کنند تا در حالت ایمورتال امپایر بتوانند به این جناح دسترسی داشته باشند.

با اینکه این تغییرات بسیار ساده به‌نظر می‌رسند، اما انتخاب‌های زیادی را پیش پای بازیکن‌ها قرار می‌دهند. اینکه طرفدارها برای تجربه حالت Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3 نیازی به خریداری دو بازی اضافی ندارند، موانع موجود برای دسترسی به آن را کمتر از قبل می‌کند و گیمرهای بیشتری می‌توانند به‌سراغ آن بروند. بازی استراتژی نوبتی همزمان توتال وار: وارهمر ۳ درحال‌حاضر در پلتفرم کامپیوتر قابل تجربه است.

دانلود ویدیو از آپارات


مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا