هاست پرسرعت
بازی

تریلر زمان عرضه The Callisto Protocol منتشر شد

تریلر زمان عرضه The Callisto Protocol منتشر شد

بازی به‌شدت موردانتظار The Callisto Protocol، اثر وحشت بقای استرایکینگ دیستنس (Striking Distance)، در اوایل آذرماه منتشر خواهد شد.

بازی The Callisto Protocol در بازۀ باقی مانده به تاریخ انتشار خود، با نمایش‌های جذاب و دیدنی‌اش چشمان زیادی را به خود دوخته است. اکنون، چند هفته مانده به زمان انتشار این عنوان، تیم استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) و شرکت Krafton تریلر زمان عرضه آن را منتشر کرده‌اند.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی The Callisto Protocol را دانلود یا تماشا کنید:

تبلیغات
دانلود 720
دانلود 1080

بازی The Callisto Protocol روی قمر مردۀ سیاره مشتری جریان دارد، جایی که پروتاگونیست بازی، جیکوب لی (Jacob Lee)، پس از سقوط، اسیر و به یک زندان فوق امنیتی برده می‌شود. در همین حین، پیدا شدن سروکله جهش‌یافته‌های وحشتناک، زندان را به جهنم تبدیل می‌کند و اکثر افراد این زندان را می‌کشد، در حالی که رازهای قدیمی یک کلونی رها شده در این ماه نیز شروع به برملا شدن می‌کنند. این بازی که روی خشونت، وحشت و اتمسفر جهان آن تمرکز دارد، به نظر می‌رسد که مراحل توسعه را به خوبی پشت سر گذاشته است.

تیم سازندۀ این بازی متذکر شده است که عنوان مذکور تقریباً بین 12 الی 14 ساعت خواهد بود، اما به لطف مسیرهای جانبی آن، ارزش تکرار بالایی خواهد داشت.

بازی The Callisto Protocol در تاریخ 11 آذر 1401 (2 دسامبر 2022) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی انتشار خواهد یافت.

farshadx🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Tlou part 2 game of the centurysauronKurosKratosDanialRanjbarzadehOutlaw23Atusa_xdxOld_GamersInvisible bearded userهادی صفاییRebel2292REZAGAMER#ONLY_PS5Parham_Shcrystal skyAmir :))vitto corleonePorfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا