هاست پرسرعت
بازی

تریلر سریال American Horror Story: Delicate منتشر شد

تریلر سریال American Horror Story: Delicate منتشر شد

در تریلر منتشر شده از سریال American Horror Story: Delicate تبدیل حس شیرین و بی‌همتای مادری به کابوسی دهشتناک به تصویر کشیده می‌شود.

تبلیغات

آنتولوژی محبوب و تحسین‌شده‌ی ریان مورفی و برد فالچوک به دوازدهمین ایستگاه خود رسیده است. سریال American Horror Story: Delicate (داستان ترسناک آمریکایی: ظریف) روایتگر داستان یک بازیگر زن معروف به نام آنا الکات با بازی اما رابرتس خواهد بود که تقریباً به تمام موفقیت‌های فردی و هنری که یک انسان ممکن است در طول زندگی خود به آن دست پیدا کند، رسیده است.

حال تنها خواسته‌ی آنا از زندگی مادر شدن است. او در نهایت از طریق لقاح مصنوعی به آرزوی خود می‌رسد؛ اما همزمان با پیشرفت روند رشد جنین در طی دوران بارداری او، مرزهای واقعیت و کابوس در ذهن آنا به آرامی رنگ می‌بازند.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار نیمه‌ی اول فصل دوازدهم سریال American Horror Story، شبکه‌ی FX تریلر این اثر را منتشر کرده است.

تریلر این اثر با معرفی آنا و همسرش دکستر آغاز می‌شود و پر از ارجاعات مختلف به فیلم کلاسیک Rosemary’s Baby (کودک رزماری) اثر رومن پولانسکی افسانه‌ای است. تریلر این سریال مملو از سکانس‌های عجیب با حضور جادوگران، پزشکان نامتعارف و رویدادهایی است که به نظر می‌رسد در ذهن آنا به وقوع می‌پیوندند. در یکی از عجیب‌ترین صحنه‌های این تریلر، دوست آنا شوبان والش با بازی کیم کارداشیان از آنا می‌پرسد که آیا اسکار را به اندازه فرزندش دوست دارد یا نه.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از سریال American Horror Story: Delicate را در زیر تماشا کنید.

لینک به یوتیوب

سریال American Horror Story: Delicate برای انتشار در دو نیمه برنامه‌ریزی شده است. علی‌رغم اینکه علت این تصمیم هنوز از سوی سران FX بیان نشده است؛ اما بسیاری عدم تکمیل روند تولید سریال American Horror: Delicate به علت اعتصاب جاری بازیگران و نویسندگان را دلیل این مسئله عنوان می‌کنند.

سریال American Horror Stories توسط رایان مورفی و برد فالچوک خلق شده است. همانند سایر فصل‌های این سریال، بازیگران این فصل نیز گستره‌ای از چهره‌های نام‌آشنای فصول گذشته همانند اما رابرتس و چهره‌های جدید مانند کیم کارداشیان را در بر می‌گیرند.

سریال American Horror Story: Delicate در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۳ (۲۹ شهریور ۱۴۰۲) در شبکه‌ی FX منتشر می‌شود.

منبع: کولایدر

Butcher of blaviken7meysambNiko_Blade

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا