بازی

تریلر قسمت ۶ سریال House of the Dragon

تریلر قسمت ۶ سریال House of the Dragon

شبکه اچ‌بی‌او به تازگی تریلری برای قسمت ششم فصل اول سریال House of the Dragon منتشر کرده است.

قسمت ششم سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) نسبت به قسمت قبلی با یک پرش زمانی همراه خواهد بود و اتفاقات آن با فاصله زمانی قابل توجهی نسبت به قسمت قبلی دنبال خواهند شد.

در تریلر منتشر شده برای قسمت ششم فصل اول سریال «خاندان اژدها» که از این لینک می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، به وضوح این پرش زمانی به چشم می‌آید. شخصیت شاهدخت رینیرا با بازی میلی آلکاک (Milly Alcock) و آلینست های‌تاور با بازی اما کری (Emma Carey) بزرگ شده‌اند و در ادامه فصل نیز بازیگران تازه‌ای نقش آن‌ها را بازی خواهند کرد.

در قسمت ششم و ادامه فصل اول سریال «خاندان اژدها»،‌ اما دارسی (Emma D’Arcy) در نقش شاهدخت رینیرا و اولیویا کوک (Olivia Cooke) در نقش آلیست های‌تاور حضور خواهند داشت.

تبلیغات

در تریلر منتشر شده برای قسمت ششم همچنین بیماری و مسن بودن شاه ویسریس بیشتر به چشم می‌آید و علاوه بر آن، بزرگتر شدن شاهزاده ایگون را نشان می‌دهد. شاهزاده دیمین با بازی مت اسمیت (Matt Smith) نیز با بانو لانا ولاریون با بازی ساوانا استین (Savannah Steyn) ازدواج کرده است.

سریال «خاندان اژدها» آرام آرام زمینه‌های لازم برای جنگ بین اعضای خاندان تارگرین را مهیا می‌کند و در این میان نیز می‌توان انتظار حضور اژدهایان بیشتری را نیز داشت. قسمت ششم فصل اول سریال «خاندان اژدها» در تاریخ ۲۵ سپتامبر (دوشنبه ۴ مهر) پخش می‌شود.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

منبع: کولایدر

meysambnavidphoenixChris redfield

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا