هاست پرسرعت
بازی

تریلر مستند Encounters منتشر شد

تریلر مستند Encounters منتشر شد

مستند چهار قسمتی Encounters، روایتگر برخورد برخی اهالی سیاره آبی با بیگانگان است که زندگی آن‌ها را برای همیشه دگرگون کرده است.

تبلیغات

علی‌رغم اینکه بحث حضور بیگانگان در کره‌ی زمین پس از تأیید رسمی مقامات اسبق چند کشور دوباره در جهان داغ شد؛ اما واقعیت امر این است که این موضوع دهه‌هاست که محل بحث در مجامع مختلف از نخبگان و مقامات دولتی گرفته تا مردم عادی بوده است.

مستند Encounters (برخوردها)، چهار پرونده‌ی اسرارآمیز را از سراسر کره‌ی زمین روایت می‌کند که به جز حیات فرازمینی نمی‌توان آن‌ها را به پدیده‌ی دیگری نسبت داد.

اولین رویداد مربوط به سال ۲۰۰۸ در استفن‌ویل تگزاس است که در آن صد نفر مشاهده‌ی یک شی درخشان در آسمان را گزارش کردند. رویداد دوم مربوط به روستای براود هیون نزدیک خلیج سنت براید در کشور ولز است که در آن ۴۵۰ نفر مدعی شدند که یک سفینه‌ی فضایی را مشاهده کردند. پرونده‌ی سوم مربوط به مشاهده‌ی یوفوها از یک معبد در ژاپن در سال ۲۰۱۱ است و آخرین پرونده نیز مربوط به سال ۱۹۹۴ در زیمباوه است.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از مستند Encounters را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

دانلود ۱۰۸۰
دانلود ۷۲۰

مستند Encounters به کارگردانی یان ماتسکین توسعه یافته است. از کارشناسان این مستند می‌توان به دانشمند سابق ناسا کوین نوث، روزنامه‌نگار دیوید کلارک و افسر سابق نیروی هوایی ارتش آمریکا تونی کوآن اشاره کرد.

منبع: کولایدر

meysambPorfosor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا