هاست پرسرعت
بازی

تریلر و پوستر انیمه سریالی Solo Leveling

تریلر و پوستر انیمه سریالی Solo Leveling

علاوه بر پوستر تازه منتشر شده برای انیمه سریالی Solo Leveling تریلری نیز از این اثر مورد انتظار پخش شده است.

تبلیغات

سولو لولینگ (Solo Leveling) یکی از بزرگترین وب کمیک‌ها از کره جنوبی به شمار می‌رود که پس از مدت‌ها انتظار سرانجام قرار است به دنیای انیمه آورده شود. حالا نیز نه تنها پوستری برای انیمه سریالی «سولو لولینگ» منتشر شده بلکه تریلری از آن نیز پخش شده که نیم نگاهی از این اثر را نشان می‌دهد.

این تریلر تازه منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، نشان می‌دهد که چطور استودیو  A-1 Pictures قرار است این داستان را به دنیای انیمه بیاورد.

انیمه «سولو لولینگ» داستان شکارچی‌ای به نام جینوو سونگ را دنبال می‌کند که به عنوان ضعیف‌ترین شکارچی بشریت شناخته می‌شود و در حالی که در حملات شرکت می‌کند، سعی دارد که کشته نشود. قبض‌های بیمارستان مادرش، شهریه خواهرش و نداشتن چشم‌انداز شغلی مناسب سبب شده تا او مجبور شود تا جان خودش را به خطر بیاندازد. بنابراین وقتی فرصتی برای به دست آوردن پول بیشتر پیش می‌آید، او از آن استفاده می‌کند ولی این کار سبب می‌شود تا او با موجودی روبه‌رو شود که قدرتش از هر آنچه که قبلا دیده بیشتر است.

انیمه سریالی «سولو لولینگ» قرار است در ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی پخش شود و از همین رو، طرفداران زمان زیادی را برای تماشای این اثر منتظر نخواهند ماند.

انیمه سریالی Solo Leveling
انیمه سریالی Solo Leveling

منبع: comicbook

Love GamePop_StarmeysambNoobmasoud pc gamerحمیدرضا فروزان

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا