بازی

تریلر و پوستر فیلم Emancipation با بازی ویل اسمیت

تریلر و پوستر فیلم Emancipation با بازی ویل اسمیت

به تازگی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس تریلری برای فیلم Emancipation با بازی ویل اسمیت در نقش اصلی منتشر کرده است.

فیلم رهاسازی (Emancipation) اثری اوریجینال از سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس به شمار می‌رود که در آن، ویل اسمیت (Will Smith) نقش اصلی را بازی می‌کند و به تازگی نیز تریلر و پوستری برای آن منتشر شده است.

سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس فیلم «رهاسازی» را برای پخش در سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی کرده بود اما به دنبال اکران اولیه فیلم در ۵۱مین کنفرانس سالیانه بنیاد سیاه‌پوستان کنگره و نقدهای بسیار خوب آن، تصمیم گرفته تا آن را در سال جاری میلادی عرضه کند.

فیلم «رهاسازی» که بر اساس داستانی واقعی ساخته شده، داستان فردی به نام پیتر را روایت می‌کند که در دوران جنگ داخلی آمریکا یک برده است و تلاش دارد تا آزاد شود. در پوستر منتشر شده برای فیلم «رهاسازی»، تصویری بزرگ از ویل اسمیت در نقش پیتر دیده می‌شود که مصمم است تا به سمت شمال برود و خودش و خانواده‌اش را آزاد کند. این پوستر را در ادامه مشاهده می‌کنید.

تبلیغات
فیلم Emancipation

تریلر تازه منتشر شده برای فیلم «رهاسازی» نیز تصویری بهتر از شخصیت پیتر و تلاش او را نشان می‌دهد. این تریلر را در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید. پیتر که از اعلامیه رهاسازی آبراهام لینکلن الهام گرفته، ناامیدانه به دنبال آزادی است و تهدیدهای موجود در باتلاق‌های لوئیزیانا را نادیده می‌گیرد و مصمم است تا به خواسته خودش دست پیدا کند.

ویلیام ان کلاژ (William N. Collage) فیلم‌نامه فیلم «رهاسازی» را قلم زده و آنتوان فوکوآ (Antoine Fuqua) نیز سکان کارگردانی آن را برعهده داشته است. از جمله بازیگران این فیلم نیز می‌توان به بن فاستر (Ben Foster)، چارمین بینگوا (Charmaine Bingwa)، گیلبرت اووور (Gilbert Owuor)، مصطفی شکیر (Mustafa Shakir) و … اشاره کرد.

این فیلم در اکران اخیرا خود با استقبال بسیار خوبی، به خصوص از سوی جامعه سیاه‌پوستان روبه‌رو شده و مطمئنا در فصل جوایز سال جاری حضوری پررنگ خواهد داشت. فیلم «رهاسازی» در تاریخ ۲ دسامبر (جمعه ۱۱ آذر) روی پرده سینماها و در ۹ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۸ آذر) روی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس عرضه می‌شود.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

منبع: کولایدر

محمدرضاvahid gamer

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا