هاست پرسرعت
بازی

تصاویر تازه از بخش سوم فصل ۱۱ سریال The Walking Dead

تصاویر تازه از بخش سوم فصل ۱۱ سریال The Walking Dead

به تازگی شبکه ای‌ام‌سی تصاویری از قسمت‌های جدید فصل ۱۱ سریال The Walking Dead منتشر کرده است.

در رویداد کامیک‌کان نیویورک ۲۰۲۲ شبکه ای‌ام‌سی در رویدادی ویژه تصاویری از فصل یازدهم سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) منتشر کرده است که آن‌ها را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

اسکات ام گیمبل (Scott M. Gimple) در کنار برخی از بازیگران سریال «مردگان متحرک» برای آخرین بار در کامیک‌کان نیویورک حاضر شدند. در این پنل، تصاویری از قسمت ۱۹ فصل یازدهم سریال منتشر شده بود.

سریال «مردگان متحرک» پس از ۱۲ سال سرانجام قرار است در ماه نوامبر سال جاری میلادی به پایان برسد و همین نیز باعث شده بود تا پنل این سریال در کامیک‌کان نیویورک چه برای بازیگران و عوامل سریال و چه برای طرفداران بسیار احساسی باشد.

تبلیغات

در این پنل بازیگرانی همچون نورمن ریدوس (Norman Reedus)،‌ لورن کوهن (Lauren Cohen)، جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan)،‌ لورن ریدلوف (Lauren Ridloff)، الینور ماتسورا (Eleanor Matsuura)، پائولا لازارو (Paola Lazaro) و مایکل جیمز شاو (Michael James Shaw) حضور داشتند.

قسمت نوزدهم فصل یازدهم سریال «مردگان متحرک» تحت عنوان Variant در تاریخ ۱۶ اکتبر (دوشنبه ۲۵ مهر) پخش خواهد شد. چهار تصویر منتشر شده برای این قسمت در کامیک‌کان نیویورک نیز شخصیت دریل، یوجین، فرماندار میلتون و آرون را نشان می‌دهد.

منبع: کولایدر

DARKSIRENPorfosorیوهانJailor70علیZahragamer2

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا