هاست پرسرعت
بازی

تصاویر جدید Marvel’s Spider-Man 2 از نیویورک خیره‌کننده به نظر می‌رسند

تصاویر جدید Marvel’s Spider-Man 2 از نیویورک خیره‌کننده به نظر می‌رسند

اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، اسکرین‌شات‌های جدیدی را از بازی Marvel’s Spider-Man 2 در شهر نیویورک منتشر کرده؛ عنوانی که قرار است در ماه آینده منتشر شود.

تبلیغات

در تمام مواردی که تاکنون از بازی Marvel’s Spider-Man 2 به نمایش درآمده، این عنوان موفق شده تا مخاطبان خود را در حوزه‌های مختلف تحت تاثیر قرار دهد. از قضا این مسئله شامل حال سطح جزئیات بصری بازی نیز می‌شود. در حالی که اکنون کمی بیش از یک ماه تا عرضه بازی فاصله داریم، اینسامنیاک گیمز نیز اسکرین‌شات‌های جدیدی از Marvel’s Spider-Man 2 را به اشتراک گذاشته تا کیفیت بالای سطح جزئیات بصری این عنوان را به رخ بکشد.

اسکرین‌شات‌های جدید بازی، برگرفته از مقاله‌ای هستند که اخیراً توسط نیویورک تایمز منتشر شده و تعدادی از نقاط خاص شهر نیویورک را به نمایش می‌گذارد؛ نقاطی که بازیکنان می‌توانند در دنیای بازی از آنها بازدید کنند. به طور خاص، تصاویری که در زیر می‌توانید مشاهده کنید، از میدان تایمز، Washington Square Arch در گرینویچ و مکانی که به نظر می‌رسد مربوط به Coney Island باشد، گرفته شده‌اند؛ چراکه حضور این منطقه در بازی هم از قبل تایید شده بود.

نیویورک Marvel’s Spider-Man 2 تقریباً دو برابر بزرگتر از نقشه جهان‌باز دو نسخه قبلی خود است؛ بنابراین بدیهی است که مکان‌های دیدنی بیشتری برای بازدید بازیکنان در این بازی وجود خواهند داشت.


بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر امسال (۲۸ مهر) انحصاراً برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

mh.pStarfieldA.M.E021Leonققنوس آسمانGhostTrash boatQuite CoyoteمحمدOldman1973Squat-latexGGDARKSIRENQUIGGZYاپوزوسیون gsxrامی مارتینز ( تیت سابق )UNCLE ARTHURSpider_girlv-alkalineحمیدرضا فروزانmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا