هاست پرسرعت
بازی

تصویر جدیدی از فیلم Rebel Moon منتشر شد

تصویر جدیدی از فیلم Rebel Moon منتشر شد

جدیدترین تصویر منتشر شده از حماسه‌ی فضایی مورد انتظار زک اسنایدر، یعنی Rebel Moon، ری فیشر را در قامت یک جنگجوی خبره به تصویر می‌کشد.

تبلیغات

به تازگی مجله‌ی Empire تصویر جدیدی از شخصیت داریان بلاداکس با بازی ری فیشر در فیلم Rebel Moon (ماه سرکش) منتشر کرده است و با وی در رابطه با سلاح خاص شخصیتش و نحوه‌ی تکامل و خلق شخصیت داریان بلاداکس به گفتگو نشسته است. ری فیشر می‌گوید شخصیت داریان بلاداکس به شدت تحت تأثیر شاهکار کلاسیک Seven Samurai (هفت سامورایی) اثر آکیرا کوروساوای فقید است. او در اینباره گفته است:

سلاح داریان بسیار عظیم است و تقریباً ۴ فوت طول دارد؛ یعنی هم قد و قواره‌ی خود من است! من برای به تصویر کشیدن این شخصیت از فیلم هفت سامورایی الهام گرفته‌ام؛ حتی نحوه‌ی حمل سلاح داریان در بعضی سکانس‌ها، بسیار شبیه به نحوه‌ی حمل کاتانا در این فیلم توسط توشیرو میفونه‌ی فقید است. حتی گاهی قبل از شروع یک سکانس حرکات میفونه در این فیلم را با خود مرور می‌کنم و اسم او را با خود زمزمه می‌کنم.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده از فیلم Rebel Moon را در زیر تماشا کنید.

 "تصویر جدیدی از فیلم Rebel Moon منتشر شد"

فیلم Rebel Moon روایتگر تلاش‌های یک جنگجوی سابق ارتش امپراطوری ظالمی به بالیساریوس، برای آزادسازی مردمان سیاره‌اش از شر این امپراطوری کهکشانی ستمگر است. فیلم Rebel Moon، برخواسته از خاکستر اقتباس سینمایی زک اسنایدر از جهان جنگ ستارگان است که هیچ‌گاه رنگ انتشار را به خود ندید و در مراحل اولیه‌ی تولید کنسل شد.

از بازیگران فیلم Rebel Moon می‌توان به سوفیا بوتله و چارلی هونام اشاره کرد. فیلم Rebel Moon اولین قسمت از سه‌گانه‌ی برنامه‌ریزی شده برای جهان جدید زک اسنایدر خواهد بود.

فیلم Rebel Moon در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ دی ۱۴۰۲) در سرویس نتفلیکس در دسترس قرار می‌گیرد.
منبع: کولایدر

CorvoCarddragon✎﹏ȏṃıԀMasuod EnayatiMehdi10FmeysambcactusPop_StarPro gamerMasterAmir_NNKalSeinهیچFume knightوزغ (آنتی لگبت)امیدEzio (Spider-Man Edition)

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا