هاست پرسرعت
بازی

تصویر جدید فیلم Avatar: The Way of Water کیت وینسلت را نشان می‌دهد

تصویر جدید فیلم Avatar: The Way of Water کیت وینسلت را نشان می‌دهد

تصویر جدیدی از فیلم Avatar: The Way of Water منتشر شده است که شخصیت رونال با بازی کیت وینسلت را نشان می‌دهد.

تنها شش ماه دیگر تا اکران فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) روی پرده سینماها باقی مانده است و انتظارها برای این اثر علمی-تخیلی و حماسی جیمز کامرون (James Cameron) روز به روز بیشتر می‌شود. به تازگی مجله امپایر دو تصویر از شخصیت رونال با بازی کیت وینسلت (Kate Winslet) فیلم «آواتار ۲» را منتشر کرده است.

این تصویر منتشر شده برای فیلم «آواتار: راه آب» شخصیت رونال را نشان می‌دهد که در کنار تونوواری با بازی کلیف کرتیس (Cliff Curtis) ایستاده و به افق خیره شده‌اند. آن‌ها عضو قبیله متکایینا هستند. این تصویر همچنین جلوه‌های بصری این فیلم را به رخ می‌کشد و تمام جزییات این کاراکترها را نشان می‎‌دهد. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

Avatar: The Way of Water

بر خلاف کاراکترهای نیوی (Na’vi) که در فیلم اول آواتار به تصویر کشیده شده بودند و چشم‌های زردرنگی داشتند، شخصیت رونال و تونواری دارای چشم‌های آبی رنگ هستند و روی صورت و بدن آن‌ها نیز تتو دیده می‌شود. آن‌ها لباس‌ها و زیورآلاتی نیز بر تن دارند که جلوه رنگی بسیار زیبایی به این تصویر بخشیده‌اند.

علاوه بر این تصویر زیبا و رنگارنگ منتشر شده برای فیلم «آواتار ۲»، جلد مجله امپایر نیز به تصویری از شخصیت رونال اختصاص یافته است که در آن، او آماده نبرد در بالای اقیانوس‌های پهناور پاندورا است. این تصویر نیز همانند تصویر قبلی سرشار از جزییات بسیار ریز و زیبا است.

کیت وینسلت در مورد کاراکتر خود در فیلم «آواتار: راه آب» گفته:

او جنگجویی بسیار قوی است. در مقابل خطری بسیار بزرگ و با وجود اینکه باردار است، او به مردم خودش ملحق می‌شود تا از خانواده و خانه‌اش محافظت کند.

از جمله دیگر بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند، می‌توان به سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانا (Zoe Saldaña)، سی‌سی‌اچ پاندر (CCH Pounder)،‌ سیگورنی ویور‌ (Sigourney Weaver) و استیون لنگ (Stephen Lang) اشاره کرد. فیلم «آواتار: راه آب» در تاریخ ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

Avatar: The Way of Water

منبع: کولایدر

meysambInvisible bearded userDARKSIRENامیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا