بازی

تعداد بینندگان سریال House of the Dragon شگفت‌انگیز بوده است

تعداد بینندگان سریال House of the Dragon شگفت‌انگیز بوده است

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده به نظر می‌رسد که هر قسمت از سریال House of the Dragon به طور میانگین 29 میلیون بیننده دارد.

پس از پایان‌بندی فاجعه‌آمیز سریال Game of Thrones کمتر کسی می‌توانست باور کند که پیش درآمد این مجموعه تحت عنوان House of the Dragon بتواند موفقیت چندانی کسب نماید. با این حال پس از پخش تنها 5 قسمت از نخستین فصل این سریال، به نظر می‌رسد که اژدهای خاندان تارگرین غیرقابل توقف شده است.

زیرا طبق تازه‌ترین گزارشی که به لطف خبرگزاری ورایتی منتشر شده است، آخرین قسمت پخش شده از سریال خاندان اژدها نسبت به قسمت قبلی، 4 درصد افزایش تعداد بیننده داشته و این بدان معنا است که مجموعه جدید شبکه HBO به صورت میانگین در هر قسمت 29 میلیون بیننده را در بر گرفته است.

تبلیغات

به نظر می‌رسد که این مسئله تا پایان فصل نخست سریال House of the Dragon حفظ شود و چنین تعداد بینندگانی تبدیل به یک نرخ ثابت برای تازه‌ترین اثر شبکه HBO گردد. با توجه به این که شرکت مادر HBO در طی چند ماه گذشته با حواشی مختلفی روبرو بوده است، موفقیت خاندان اژدها می‌تواند کمی از هرج و مرج ایجاد شده حول محور برادران وارنر دیسکاوری را کاهش دهد.

طرفداران سریال خاندان اژدها پس از مشاهده 5 قسمت جذاب، باید برای یک پرش زمانی بلند مدت برای قسمت ششم آماده باشند. زیرا اما دارسی (Emma D’Arcy) و اولیویا کوک (Olivia Cooke) به ترتیب به ایفای نقش دوران بزرگ‌سالی شخصیت‌های رینیرا تارگرین و الیسنت های‌تاور خواهند پرداخت.

منبع: کولایدر

erenHossein82NmeysambRezag1samsalihe

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا