بازی

تغییر پایان‌بندی سریال The Walking Dead

تغییر پایان‌بندی سریال The Walking Dead

تهیه‌کننده سریال The Walking Dead فاش کرده که پایان‌بندی این مجموعه تلویزیونی در لحظات آخر تغییر پیدا کرده است.

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار بالاخره شاهد پخش قسمت‌های باقی‌مانده فصل آخر سریال The Walking Dead هستیم تا داستان این جهان آخرالزمانی برای همیشه به اتمام برسد. در حالی که برخی از طرفداران گمان می‌کردند که وقایع پایانی این سریال از زمدت‌ها پیش در نظر گرفته شده است، اما به نظر می‌رسد که تهیه‌کننده این مجموعه نظر متفاوتی دارد.

آنجلا کانگ (Angela Kang) در طی مصاحبه با خبرگزاری رادیو تایمز اطلاعات جدیدی را درباره پایان‌بندی این سریال فاش کرده است:

بدون آن که بخواهم اتفاقی از قسمت‌های باقی‌مانده را فاش نمایم، اما باید به شما اطلاع دهم که در حین فیلم‌برداری فصل اخر به این نتیجه رسیدیم که پایان‌بندی سریال The Walking Dead باید تغییر پیدا نماید. ما به این مسئله نیاز پیدا کردیم و آن را انجام دادیم.

تبلیغات

این سریال که نخستین‌بار در سال 2010 از سوی شبکه AMC پخش خود را آغاز نمود، با پستی و بلندی‌های بسیاری مواجه شد و بازیگران بسیاری را کنار گذاشت یا به سمت خود اضافه کرد. در حالی که طرفداران این مجموعه شاهد پایان داستان سریال اصلی خواهند بود، اما می‌توانند وقایع این جهان آخرالزمانی را در سریال‌های جدیدی که ساخته و پخش می‌شوند، دنبال نمایند.

باید دید که شبکه AMC چه سیاستی را در قبال پایان‌بندی سریال The Walking Dead در نظر گرفته و آیا می‌تواند طرفداران این مجموعه که برای بیش از یک دهه به تماشای آن نشسته‌اند را راضی نماید یا خیر!

منبع: مووی‌وب

MishsAlirezaیوهانDARKSIRENmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا