هاست پرسرعت
بازی

تنسنت برنامه‌های توسعه پلتفرم واقعیت-مجازی را کنار گذاشته است

تنسنت برنامه‌های توسعه پلتفرم واقعیت-مجازی را کنار گذاشته است

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، شرکت تنسنت (Tencent) برنامه‌های خود برای انتشار یک پلتفرم واقعیت-مجازی را کنار گذاشته است و در نظر دارد منابع آن را کاهش دهد.

تبلیغات

به گفته‌ی برخی منابع داخلی مجله‌ی رویترز (Reuters)، شرکت تنسنت برنامه‌های خود برای توسعه و عرضه‌ی یک سخت‌افزار واقعیت-مجازی را کنار گذاشته است. این اقدام در حالی صورت گرفته که تنسنت به عنوان بزرگترین ناشر بازی‌های ویدیویی در جهان از نظر درآمد، تصمیم دارد کارمندان واحد توسعه‌ی واقعیت-مجازی خود را کاهش دهد. این واحد در ژوئن 2022 تاسیس شد و هم‌اکنون بیش از 300 کارمند دارد.

در گزارش رویترز ادعا شده است که تنسنت، یک طرح مفهومی برای کنترلر دستی سخت‌افزار واقعیت-مجازی خود ارائه کرده که شبیه یک حلقه است. با این حال، یکی از منابع رویترز توضیح داد که این شرکت به دلیل نیاز به سرمایه‌گذاری قابل توجه جهت رقابت در بازار محصولات واقعیت-مجازی و این واقعیت که انتظار ندارد این پلتفرم جدید تا سال 2027 به سود برسد، تصمیم به تغییر استراتژی خود گرفته است.

همچنین منبع دیگری ادعا کرد که تنسنت در برنامه‌ریزی خود نتوانست برای این پلتفرم واقعیت-مجازی به تعداد مناسبی از بازی‌ها و برنامه‌های کاربردی دست یابد. در حالی که این شرکت بزرگ چینی، بسته شدن واحد توسعه واقعیت-مجازی خود را تکذیب کرد اما به رویترز توضیح داد که در پی تغییر برنامه‌های توسعه‌ این سخت‌افزار، در حال ایجاد برخی تغییرات در کارکنان است.

Parham_ShmeysambPorfosor🇮🇷god of warMincraftShark Gamer

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا