بازی

تهیه‌کننده فیلم‌های جیمز باند از آینده این مجموعه می‌گوید

تهیه‌کننده فیلم‌های جیمز باند از آینده این مجموعه می‌گوید

تهیه‌کننده فیلم‌های جیمز باند از آینده این مجموعه فیلم‌های اکشن و جذاب گفته و بر لزوم پیدا کردن فردی مناسب برای نقش اصلی تاکید کرده است.

دنیل کریگ (Daniel Craig) برای آخرین بار در نقش مامور ۰۰۷ در فیلم زمانی برای مردن نیست (No Time To Die) حضور پیدا کرد و از آن زمان نیز گمانه‌زنی‌های بسیار زیادی در بین طرفداران برای بازیگر بعدی نقش جیمز باند وجود دارد.

تهیه‌کننده فیلم‌های جیمز باند باربرا براکلی (Barbara Broccoli) به تازگی در مورد آینده این مجموعه صحبت کرده است. باربرا براکلی در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشته که هنوز فرآیند انتخاب بازیگر برای نقش اصلی این مجموعه فیلم شروع نشده و حداقل دو سال زمان می‌برد تا آن‌ها خواسته باشند فیلمبرداری فیلم بعدی را شروع کنند. او گفته:

در حال حاضر هیچ کسی را برای نقش جیمز باند مد نظر نداریم. فعلا در حال برنامه‌ریزی هستیم و بعدا در مورد آن صحبت خواهیم کرد. در حال حاضر هنوز فیلم‌نامه‌ای برای فیلم بعدی جیمز باند نوشته نشده اما قبل از این کار ما باید در مورد مسیر کلی این آثار به جمع‌بندی برسیم چراکه باید این مجموعه فیلم را به طور کلی دچار تغییر و تحول کنیم. من می‌گویم که فیلمبرداری فیلم بعدی حداقل دو سال دیگر شروع خواهد شد.

فیلم «زمانی برای مردن نیست» پنجمین نقش‌آفرینی دنیل کریگ در نقش اصلی به شمار می‌رود و علاوه بر آن، ۲۵مین فیلم سینمایی در مجموعه جیمز باند محسوب می‌شود. کارگردانی این فیلم سینمایی را کری جوجی فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga) در دست داشته که در گیشه جهانی موفق به کسب فروش ۷۷۴ میلیون دلاری شده بود.

منبع: کولایدر

Jonah hexmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا