هاست پرسرعت
بازی

تیزر جدیدی از فیلم آکوامن ۲ منتشر شد

تیزر جدیدی از فیلم آکوامن ۲ منتشر شد

قبل از اکران فیلم آکوامن در ماه دسامبر، طرفداران به دنبال تریلر جدید فیلم هستند.

تبلیغات

این فیلم رکورد کوتاه‌ترین وقفه زمانی بین تریلرهایش و اکران فیلم‌هایش را داشته و شایعه شده استودیو ممکن است قید تبلیغات آن را بزند. اما انتشار تیزر جدید فیلم پایانی بر این شایعات بود و تریلر کامل فیلم قرار است پنجشنبه منتشر شود.

با اینکه این تیزر ۳۰ ثانیه‌ای بسیار کوتاه است، نگاهی گذرا بر آنچه در این فیلم رخ خواهد داد، دارد: شامل مبارزه آکوامن و بلک مانتا با بازی یحیی‌ عبدالمتین ۲ است‌ که می‌گوید: من آکوامن را می‌کشم و هرآنچه برایش عزیز است را نابود می‌کنم.

این تیزر صحنه‌های اکشن فیلم را به تصویر می‌کشد که شامل خرابی‌های فراوان در فیلم است. در این تیزر شاهد بازگشت دالف لاندگرن و ایفای نقشش توسط کینگ نروس هستیم.

در خلاصه داستان دی سی، در Aquaman and the Lost Kingdom اینگونه آمده:

بلک مانتا، که اولین بار نتوانست آکوامن را شکست دهد، همچنان به دنبال انتقام مرگ پدرش رانده می‌شود، دست از کار نمی‌کشد تا آکوامن را یک‌بار برای همیشه از بین ببرد. این بار بلک مانتا قدرتمندتر از هر زمان دیگری است و از قدرت افسانه‌ای سیاه سه‌گانه، که نیرویی باستانی و بدخواه را آزاد می‌کند، استفاده می‌کند. برای شکست دادن مانتا، آکوامن به برادر زندانی خود اورم، پادشاه سابق آتلانتیس، روی می‌آورد تا یک اتحاد ایجاد کند. آنها باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا از پادشاهی خود محافظت کنند و خانواده آکوامن و جهان را از نابودی غیرقابل برگشت نجات دهند.

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom قرار است ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) اکران شود. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده کنید.

کیفیت ۷۲۰
کیفیت ۱۰۸۰

منبع: CBR

Lady ApranKhafiGGشادمن 3meysambNoobunitedKRATOS THE GREAT

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا