بازی

تیزر و تصاویر فصل دوم سریال The Wheel of Time

تیزر و تصاویر فصل دوم سریال The Wheel of Time

به تازگی سرویس آنلاین آمازون پرایم تیزر و تصاویری از فصل دوم سریال The Wheel of Time منتشر کرده است.

سریال چرخ زمان (The Wheel of Time) اثری حماسی و جادویی از سرویس آنلاین آمازون به شمار می‌رود که اولین فصل از آن در سال ۲۰۲۱ میلادی روی این سرویس آنلاین عرضه شده بود.

این سریال فانتزی برداشتی از مجموعه رمان‌های شناخته‌شده‌ای به همین نام نوشته رابرت جردن (Robert Jordan) است و در رویداد کامیک کان نیویورک ۲۰۲۲ نیز برای آن تصاویر و تیزری منتشر شده است.

تیزر منتشر شده برای فصل دوم سریال «چرخ زمان» در ابتدا لحظاتی از فصل اول را به نمایش در می‌آورد و سپس نیم نگاهی از اتفاقات فصل دوم را برای بیننده‌ها فراهم می‌کند. این تیزر فصلی اکشن‌تر و جذاب‌تر نسبت به فصل اول را نوید می‌دهد.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

در رویداد کامیک کان نیویورک نیز علاوه بر این تیزر، دو تصویر از فصل دوم سریال «چرخ زمان» منتشر شده که دونال فین (Dónal Finn) در نقش مت کاتون و سیرا کاونی (Ceara Coveney) در نقش بانو ایلین تراکاند را نشان می‌دهند. این تصاویر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

تبلیغات

نکته جالب توجه در مورد فصل دوم سریال «چرخ زمان» تغییر یکی از بازیگران اصلی آن است. در فصل اول سریال، نقش مت کاتون را بارنی هریس (Barney Harris) ایفا کرده بود اما در فصل دوم، این وظیفه بر عهده دونال فین است.

با این حال، بسیاری از بازیگران فصل اول در فصل دوم نیز حضور خواهند داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به جاشا استرادوفسکی (Josha Stradowski)، زوئی رابینز (Zoë Robins)، دنیل هنی (Daniel Henney)، مارکوس رادرفورد (Marcus Rutherford) و همچنین رزمند پایک (Rosamund Pike) اشاره کرد.

مدیریت اجرایی فصل دوم نیز همانند فصل قبلی برعهده ریف جادکینز (Rafe Judkins) است. خبر خوش دیگر برای طرفداران این سریال آن است که با اینکه هنوز فصل دوم سریال «چرخ زمان» پخش نشده اما توسط آمازون برای فصل سوم تمدید شده است.

در حال حاضر سرویس آنلاین آمازون پرایم تاریخی برای شروع پخش فصل دوم سریال «چرخ زمان» اعلام نکرده است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENmohsen62

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا