هاست پرسرعت
بازی

تیموتی شالامی نقش‌آفرینی در نقش‌های متفاوت را فوق‌العاده می‌داند

تیموتی شالامی نقش‌آفرینی در نقش‌های متفاوت را فوق‌العاده می‌داند

تیموتی شالامی در سال‌های اخیر در پروژه‌های مختلفی بازی کرده و حالا حضور در این آثار متفاوت را فوق‌العاده توصیف کرده است.

تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) به دنبال حضورش در فیلم مرا با نامت صدا کن (Call Me by Your Name) به کارگردانی لوکا گوادانینو (Luca Guadagnino) توانست به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کند و در فیلم‌های مختلفی بازی کند.

او در سال‌های اخیر در فیلم تل‌ماسه (Dune) ساخته دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) و فیلم بالا را نگاه نکن (Don’t Look Up) ساخته آدام مک‌کی (Adam McKay) بازی کرده است و در سال گذشته میلادی نیز مشغول فیلمبرداری فیلم «تل‌ماسه ۲» بوده است.

با این حال، این تنها فیلم‌های این بازیگر جوان و بااستعداد نیستند و او در سال گذشته مشغول فیلمبرداری فیلم عاشقانه و آدمخواری استخوان‌ها و همه (Bones and All) و همچنین فیلم مورد انتظار وانکا (Wonka) ساخته پل کینگ (Paul King) بوده است.

تبلیغات
فیلم وانکا (Wonka)
فیلم Wonka

تیموتی شالامی در سال‌های اخیر در پروژه‌های مختلفی بازی کرده و نقش‌های متفاوتی را بازی کرده است. حالا او در مصاحبه تازه خودش در این رابطه صحبت کرده است. او گفته:

من نقش‌های مختلفی در طول این مدت بازی کردم که فوق‌العاده بودند. من ابتدا نقش آدمخواری در دهه هشتاد میلادی را به تصویر کشیدم و سپس نقش یک شکلات‌ساز جوان و بااستعداد را بازی کردم و حالا نیز مشغول نقش‌آفرینی در نقش فردی موعود در فضا هستم.

تنوع نقش‌هایی که تیموتی شالامی در سال‌های اخیر بازی کرده همگی نشان دهنده توانایی و استعداد برجسته او هستند. فیلم «استخوان‌ها و همه» قرار است در تاریخ ۱۸ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران شود و فیلم «وانکا» نیز برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: کولایدر

Boogiman

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا