هاست پرسرعت
بازی

جزئیات بخش چندنفره Modern Warfare 3 مشخص شد

جزئیات بخش چندنفره Modern Warfare 3 مشخص شد

این طور که به نظر می‌رسد بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 قرار است چند ویژگی محبوب قدیمی از جمله مینی-مپ کلاسیک و رای‌گیری برای نقشه را بازگرداند.

تبلیغات

در کنار بخش داستانی و ماموریت‌های Open Combat، بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 هم قرار است شامل چندین ویژگی جدید باشد. به تازگی تایید شده که هر ۱۶ نقشه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 قرار است به هنگام عرضه به صورت مدرن‌سازی شده در این بازی حضور داشته باشند.

هم‌چنین قرار است شاهد چهار “محیط عظیم” با نواحی جدید برای بازی و سه Battle Map جدید برای Ground War و Invasion باشیم. یک نقشه War که این حالت معرفی شده در Call of Duty: WW2 را بهبود می‌بخشد هم در بازی حضور خواهد داشت. پس از عرضه بازی هم قرار است از آن با ۱۲ نقشه ۶v6 پشتیبانی شود.

Hardpoint و Kill Confirmed از Call of Duty: Modern Warfare 2 باز خواهند گشت، اما یک حالت جدید به نام Cutthroat هم در بازی وجود خواهد داشت. این حالت ۳v3v3 خواهد بود و در نقشه‌های عادی بازی برگزار خواهد شد. هم‌چنین قادر خواهید بود برای مبارزات در فضاهای بسته هم از یک طرز ایستادن تاکتیکی جدید استفاده کنید. احتمالا بزرگ‌ترین ویژگی‌های جدید این بازی نسبت به Modern Warfare 2 قابلیت رای دادن برای نقشه و بازگشت مینی-مپ کلاسیک باشند.

پرک‌ها از ابتدای هر دست در دسترس خواهند بود و زمان کشتن بازیکن در بخش چندنفره و میزان سلامت آن‌ها افزایش یافته است. نشانه‌گیری یا همان ADS هم به هنگام خارج شدن از یک Slide سریع‌تر خواهد بود. کنسل کردن Reload و Slide هم “بهبود یافته است”.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. بتای عمومی بازی منتشر خواهد شد و کسانی که بازی را پیش-خرید کنند به آن زودتر دسترسی خواهند داشت.

تبلیغات
گربه خانEAGAMERVisible gamer manWalleRAdiGhost(شبح عادی)meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا